BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Junk taškus ir nupiešk transporto priemones

Kaina: 2,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 2.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Junk taškus ir nupiešk transporto priemones" aprašymas

„Junk taškus ir nupiešk" - serija puikių knygų laisvalaikiui. Kiekvienoje knygoje yra 23 piešiniai, kai kuriuos piešinius sudaro daugiau negu 500 taškų. Sujungę taškus, pamatysite piešinį. Tačiau užduotis dar nebaigta. Dabar galite piešinius nuspalvinti arba nudažyti kreidelėmis.

Užduotys ugdo kantrybę, padeda susikaupti, lavina vaizduotę. Jas atlikdami, įžengsite į meno pasaulį, išmoksite pagrindinių piešimo taisyklių; o kai pamatysite, kokie piešiniai atsiveria prieš jūsų akis, patirsite neįtikėtiną malonumą.


  • Autorius:
  • Serija: Junk taškus ir nupiešk
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 24x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403408

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Junk taškus ir nupiešk transporto priemones"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Junk taškus ir nupiešk transporto priemones", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Junk taškus ir nupiešk transporto priemones" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Junk taškus ir nupiešk transporto priemones". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Junk taškus ir nupiešk transporto priemones" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Junk taškus ir nupiešk transporto priemones" perkama kartu