Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kelias: Radžiūnai - Vilnius

Kaina internetu: 15,59 €
Kaina knygyne: 18,69 €*
Sutaupote: 3,10 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 15.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kelias: Radžiūnai - Vilnius" aprašymas

Istorikė, profesorė, istorinių leidinių autorė Vanda Kašauskienė šioje knygoje "Kelias: Radžiūnai - Vilnius" apmąsto nueitą gyvenimo kelią, prisimena gimtąjį kaimą, tėvų netektį, jaunystės svajones ir siekius, darbą ir iššūkius lūžio metais, pasakoja apie šeimą, gimines, kaimynus ir draugus. Knygoje "Kelias: Radžiūnai - Vilnius" juntamas autorės požiūris į mūsų krašto šiandieną.

"Laiminga, kad savo kelyje esu tautos ir valstybės didelių permainų kalno viršūnėje. Nueitame kelyje būta įvairių įvairiausių, skaudžių ir džiaugsmingų, prasmingų ir ne tokių prasmingų, laimingų ir liūdnų gyvenimo akimirkų. Užverstas paskutinis atsiminimų knygos lapas. Tačiau gyvenimas nesustojo. Jis skuba. Keleivio kelias - vienos krypties ir sparčiai trumpėja. Todėl verta atsigręžti atgal, žinoma, nieko nekoreguojant. Tiktai užbėgdama įvykiams už akių galiu teigti, kad iš savo gyvenimo kelio nei vienos atkarpos negaliu išmesti. Jis buvo gyvybės stuburas, o ne nudžiūvusi medžio šaka. Kita vertus, jo - nei tiesinau, nei dailinau, o buvimo jame - nei teisinau, nei siekiau atgailos. Kartu noriu pasakyti, kad ne aš pasirinkau sau laikotarpį, o jis pasirinko mane. Taigi niekuo dėta, kad gyvenau toje terpėje, kuri istorijos buvo nušluota."
Vanda Kašauskienė


  • Autorius: Vanda Kašauskienė
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098219166

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kelias: Radžiūnai - Vilnius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos memuarų knygos

Vanda Kašauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kelias: Radžiūnai - Vilnius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kelias: Radžiūnai - Vilnius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kelias: Radžiūnai - Vilnius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kelias: Radžiūnai - Vilnius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vanda Kašauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kelias: Radžiūnai - Vilnius" perkama kartu