0

Keliaukime po pietryčių Lietuvą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Keliaukime po pietryčių Lietuvą

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 100
  • ISBN ar kodas: 9789955386117

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Keliaukime po pietryčių Lietuvą" aprašymas
Leidykla „Alma littera" pateikia skaitytojui jau antrą leidinį kelionių po Lietuvą mėgėjams. Šį sykį aprašomi maršrutai po Pietryčių Lietuvą. Knygos autorius geografas-kartografas, kultūros paveldo ekspertas Tadas Šidiškis - vienas iš Lietuvos Žygeivių sąjūdžio įkūrėjų, aktyviai keliaujantis po Lietuvą daugiau kaip 50 metų, iš jų 45 metus vadovauja Vilniaus universiteto žygeivių grupėms.
Šioje knygoje pateikiama 11 pėsčiųjų maršrutų aprašymų. Šiais maršrutais VU Žygeivių klubas rengia žygius ištisus metus.
Didesnė maršrutų dalis aprašoma pirmą kartą. Pagrindinis tikslas - kad keliautojas iš leidinio gautų kuo daugiau informacijos apie gamtos ir kultūros paveldo objektus, pamatytų pačias vaizdingiausias vietas.
Visi maršrutai nurodomi atskiruose žemėlapiuose, jie gausiai iliustruojami nuotraukomis. Knyga skiriama plačiam keliautojų ratui - kiekviena žygeivių grupė pagal pajėgumą ir poreikius galės pasirinkti norimą maršrutą.

Parašykite atsiliepimą apie "Keliaukime po pietryčių Lietuvą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Keliaukime po pietryčių Lietuvą, kurią skaitytojams dovanoja Tadas Šidiškis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tadas Šidiškis su knyga Keliaukime po pietryčių Lietuvą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Keliaukime po pietryčių Lietuvą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tadas Šidiškis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Keliaukime po pietryčių Lietuvą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Keliaukime po pietryčių Lietuvą" perkama kartu