0

Keliautojo autostopu gidas po galaktiką (2-as leidimas)

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-07-15 Vytenis

jėga, ištisas smagumas skaityti nuo pradžios iki pabaigos

Informacija

Keliautojo autostopu gidas po galaktiką (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094274275

2020-10-31 9.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Keliautojo autostopu gidas po galaktiką (2-as leidimas)" aprašymas

„Keliautojo autostopu gidas po galaktiką“ yra nuolat įtraukiama į įvairiausius knygų topus. Skaičiuojama, kad pasaulyje parduota jau apie dvidešimt milijonų šio kūrinio kopijų. Tai kultinė mokslinės fantastikos knyga, kurią parašė britas Douglas Adams. Satyra, humoras, absurdas – žodžiai, kurie geriausiai nusako šį kūrinį.

Žemės gyventojas Arturas Dentas susiduria su problema. Virš jo planetos pakimba ryškiaspalviai buldozeriai, o žmonėms pranešama, kad jų planeta bus sunaikinta, nes šioje vietoje planuojama tiesti hipererdvinę magistralę. Panašu, kad Arturas Dentas bus vienintelis išsigelbėjęs žemietis. Jis kartu su ateiviu Fordu Perfektu bei galaktikos prezidento mylimąja Trilijana spėja paslapčia įšokti į erdvėlaivį ir sėkmingai išsinešdinti. Draugai patirs absurdiškų nuotykių, kurie skaitytojus privers kvatotis iki ašarų. Be to, jie sužinos atsakymą į klausimą, kurio niekas nebeprisimena!

Rašytojo Douglas Adams knyga „Keliautojo autostopu gidas po galaktiką“ gimė iš fantastikos radijo šou ir įnešė svarų indėlį į fantastų folklorą. Knyga yra cituojama, pagal ją sukurtas filmas, serialas, grupės „Radiohead“ daina, o pasaulyje švenčiama Rankšluosčių diena! Taip taip, kasmet, gegužės 25-tą dieną gatvėje galite sutikti žmogų, per petį persimetusį rankšluosti. Žinokite, kad jis yra Douglas Adams ir autostopininkų gerbėjas. Ši diena švenčiama nuo 2001-ų metų (šiais metais mirė autorius). Kodėl tokie svarbūs rankšluosčiai? Fordas Perfektas, keliautojo autostopu gido sudarytojas, teigė, kad rankšluostis yra pats naudingiausias dalykas, kurį gali su savimi pasiimti tarpžvaigždinis keliautojas. Rankšluostis labai praktiškas, nes juo galima apsigobti patekus į šaltuosius Džaglano Betos mėnulius, taip pat pasitiesti paplūdimyje ar prireikus… tiesiog nusišluostyti!

„Keliautojo autostopu gidas po galaktiką“ – be galo linksma nuotykių knyga, kurioje absurdas maišosi su rimta filosofija. Autorius parašė penkias serijos knygas. Lietuviškai yra išversta antra dalis – „Restoranas visatos pabaigoj“.

Douglas Adams gimė 1952-ais metais. Jis buvo britų rašytojas, scenarijų autorius, humoristas. Garsiausio jo kūrinio „Keliautojo autostopu gidas po galaktiką“ apmatai gimė kaip radijo šou. Douglas Adams už indėlį kuriant Jungtinės karalystės radijo turinį buvo pagerbtas „The Radio Academy garbės“ sienoje. Taip pat 1997-tais metais jis nominuotas Hugo premijai.

Iš anglų kalbos vertė Saulius Repečka

2020-07-15

jėga, ištisas smagumas skaityti nuo pradžios iki pabaigos

Parašykite atsiliepimą apie "Keliautojo autostopu gidas po galaktiką (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslinė fantastika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Keliautojo autostopu gidas po galaktiką (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Douglas Adams. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Douglas Adams su knyga Keliautojo autostopu gidas po galaktiką (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Keliautojo autostopu gidas po galaktiką (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Douglas Adams. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Keliautojo autostopu gidas po galaktiką (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Keliautojo autostopu gidas po galaktiką (2-as leidimas)" perkama kartu