0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Keliavimas kitaip. Kaip tai padaryti

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Keliavimas kitaip. Kaip tai padaryti


2021-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Keliavimas kitaip. Kaip tai padaryti" aprašymas

O kas būtų, jeigu tiesiog imtum ir iškeliautum? Kur? Bet kur, kur akys veda. Atsakymą surasti gali tik tie, kurie ėmė ir tai pabandė. Tad vos tik baigę mokyklą susikrovėme kuprines ir išvykome į metus trukusią kelionę aplink pasaulį.
Kodėl iškeliavome? Jautėmės pavargę nuo teorijos ir tikėjome, kad gyvenimo modelis „Mokykla, universitetas, darbas", nors ir labai paplitęs Lietuvoje, nėra vienintelis. Ir buvome teisūs.
Keliavome naudodami pačių uždirbtus pinigus, todėl teko žvalgytis ekonomiškiausių būdų tai padaryti. Taupių keliautojų išminties sudėtingai ir dažnai nesėkmingai ieškojome prieš savo kelionę, o dabar, jau turėdami savosios, sukūrėme „Keliavimas KITAIP. Kaip tai padaryti?". Ši knyga nėra kelionių vadovas, joje nėra patarimų apie konkrečias šalis ar rekomenduotinas vietas. Tai yra įrankis, padėsiantis improvizuotai planuoti keliones, kurioms nereikia daug pinigų.

Rugilė Bausytė kartu su Justinu Kiškiu 2017 metais baigė Vilniaus licėjų ir leidosi į metus trukusią kelionę aplink pasaulį. Per metus keliautojai aplankė 14 šalių (Jungtinė Karalystė, JAV, Panama, Ekvadoras, Peru, Čilė, Naujoji Zelandija, Australija, Singapūras, Japonija, Kinija, Nepalas, Italija). Kuo ši kelionė ypatinga? Aplink pasaulį jaunuoliai keliavo minimaliom piniginėm sąnaudom: pinigų skrydžiams užsidirbo Jungtinėje Karalystėje, o kitose šalyse savanoriavo už maistą ir pragyvenimą. Sugrįžę jie dalinasi savo patirtimi ir nori parodyti, kad keliauti turint minimalias finansines galimybes ne tik įmanoma, bet ir įdomu.

TURINYS

1. ĮVADAS / 7
2. KELIAVIMO FILOSOFIJA IR PRADŽIA / 8
3. ZlNGSMIAI PRIEŠ IŠVAŽIUOJANT / 10
4. BAGAŽAS / 13
5. KELIONĖS FINANSAI / 20
6. SAVANORIAVIMAS / / 25
7. KELIONĖS DRAUGAS / 37
8. ŠALIŲ PASIRINKIMAS / 39
9. VIZOS / 41
10. SKRYDŽIAI / 43
11. TRANSPORTAS / 47
12. TRANZAVIMAS / 52
13. COUCHSURTING / 60
14. PRIEGLOBSČIO VIETOS / 64
15. NAUDINGI KELIAUTOJŲ ĮPROČIAI / 69
16. KELIAUTOJŲ MOBILIOSIOS PROGRAMĖLĖS / 73
11. BENDRI KLAUSIMAI / 76


  • Autorius: Rugilė Bausytė
  • Leidėjas: Rugilė Bausytė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094751974

Parašykite atsiliepimą apie "Keliavimas kitaip. Kaip tai padaryti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Laisvalaikio knygos

Rugilė Bausytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Keliavimas kitaip. Kaip tai padaryti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Keliavimas kitaip. Kaip tai padaryti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Keliavimas kitaip. Kaip tai padaryti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Keliavimas kitaip. Kaip tai padaryti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rugilė Bausytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Keliavimas kitaip. Kaip tai padaryti" perkama kartu