0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelionė. Einu per Lietuvą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 10.99 SoldOut

Knygos "Kelionė. Einu per Lietuvą" aprašymas

"Kelionė. Einu per Lietuvą" - tai fotografijų, apybraižų ir miniatiūrų rinkinys, susijęs su mūsų tautos XX a. pabaigos gyvenimu. Tai krašto praeities mozaika. Visus čia nufotografuotus ir užrašytus įvykius autoriui teko matyti ir išgyventi. Nė viena istorija neišgalvota.Parašykite atsiliepimą apie "Kelionė. Einu per Lietuvą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kelionė. Einu per Lietuvą", Bernardas Aleknavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bernardas Aleknavičius su knyga "Kelionė. Einu per Lietuvą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kelionė. Einu per Lietuvą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bernardas Aleknavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kelionė. Einu per Lietuvą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelionė. Einu per Lietuvą" perkama kartu