0

Kelionė į mišką

5.0
(4 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 5,19 €*
Sutaupote: 0.90 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-23 Šarūnas

Informacija

Kelionė į mišką

  • Leidėjas: Filmų štrichai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786098263039

2021-03-31 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kelionė į mišką" aprašymas

Spalvinimo knyga skirta 5-8 metų vaikams.

Knyga tinka besimokantiems skaityti. Trumpi sakiniai ir didelės raidės.

Vieną gražų vasaros rytą mergaitė Aistė susiruošė pasivaikščioti. Keliaudama miško keleliu ji sutiko daug nuostabių gyvūnų: driežą, ežiuką, zuiki. Ant medžių pamatė uogas lesančius paukščius. Mergaitė priėjo ežerą, kurio paviršiuje plūduriavo purienos ir lelijos. Ant kranto gageno antys, o danguje skraidė laumžirgis. Skaidriame vandenyje plaukiojo žuvys, buvo matyti akmenukai ir kriauklės. Kaip nuostabu! Deja, ji pametė savo daiktus, skrybėlaitę ir papuošalus. Kas padės jai viską surasti?

2020-11-23

2020-11-18

Knyga tikrai sužavėjo mano princesę. Puiku tai, kad yra istorija kuri įtraukia vaiką, o jis ją gali nuspalvinti savo spalvomis

2020-11-18

Labai patiko tikroviški gyvūnai,augalai. Smagu buvo ieškoti pamestų daiktų. Gražiai sueiliuota.

2020-11-17

Parašykite atsiliepimą apie "Kelionė į mišką"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kelionė į mišką, kurį parašė Jūratė Leikaitė. Siūlome ne tik išsamų Kelionė į mišką aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jūratė Leikaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kelionė į mišką. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kelionė į mišką dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kelionė į mišką" perkama kartu