0

Kelionė į ten ir atgal (su 2 CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kelionė į ten ir atgal (su 2 CD)

  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955734185

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kelionė į ten ir atgal (su 2 CD)" aprašymas

Filosofinių esė rinkinys "Kelionė į ten ir atgal", kur autorius aprašo savo geografines, fizines ir metafizines keliones: „į ten“ – socialines, religines, ekonomines, moralines ir filosofines problemas – ir „atgal“ – į šių problemų refleksijas kasdienėje žmogaus sąmonėje.

Antrosios knygos dalies „Radijo esė“ pagrindą sudaro kultūros apžvalgos, autoriaus perskaitytos 2005–2006 m. laidose „Kultūros savaitė“ per pirmąją Lietuvos radijo programą.

Parašykite atsiliepimą apie "Kelionė į ten ir atgal (su 2 CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kelionė į ten ir atgal (su 2 CD), kurią skaitytojams dovanoja Liutauras Degėsys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liutauras Degėsys su knyga Kelionė į ten ir atgal (su 2 CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kelionė į ten ir atgal (su 2 CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liutauras Degėsys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kelionė į ten ir atgal (su 2 CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kelionė į ten ir atgal (su 2 CD)" perkama kartu