0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelionė. Juos sutikau gyvenime

Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 7.70 € (50%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kelionė. Juos sutikau gyvenime" aprašymas

Klaipėdos miesto Garbės pilietis – toks naujausias Bernardo Aleknavičiaus titulas. Aštuoniasdešimtmetį atšventęs kūrėjas nusipelnęs būti ir Lietuvos Garbės piliečiu – dėl Tėvynės jis nuveikė tiek daug ir tais okupacijos laikais, kuomet Nepriklausomybė tūlam atrodė kaip džiugus sapnas, tačiau neįgyvendinama svajonė.

Bernardas Aleknavičius tikėjo Lietuvos ateitimi, tikėjo ir jo herojai šviesuoliai, nes būtent jų dėka tauta bei valstybė turėjo dvasinių jėgų prisikelti.

Anuomet sukurtos, tačiau nepublikuotos, lietuvybę įtvirtinančios knygos šiandien aktualios daugeliu požiūrių – nauji pavojai turėtų atsimušti į lietuvių dvasios tvirtybę, grūdintą daugybę amžių.

Nuo ankstyvos jaunystės iki šios dienos Bernardą Aleknavičių visuose kūrybos darbuose lydi žmona Antanina. Ji ir įkvėpėja, ir kritikė, ir maitintoja, ir guodėja. Bendražygė.Parašykite atsiliepimą apie "Kelionė. Juos sutikau gyvenime"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fotografijos knygos

Bernardas Aleknavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kelionė. Juos sutikau gyvenime", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kelionė. Juos sutikau gyvenime" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kelionė. Juos sutikau gyvenime" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kelionė. Juos sutikau gyvenime"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bernardas Aleknavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kelionė. Juos sutikau gyvenime" perkama kartu