0

Kelionė per Adventą (stalo žaidimas, užduočių kalendorius ir Kalėdų istorija)

Internetu: 3,69 €
Knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.30 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kelionė per Adventą (stalo žaidimas, užduočių kalendorius ir Kalėdų istorija)

  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099594927

3.69 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Pasiruošk šv. Kalėdoms su visa šeima!

Nuotaikinga, išlankstoma knygelė vaikams nuo 4 m. Joje skaitytojai ras stalo žaidimą visai šeimai, užduočių kalendorių ir Kalėdų istoriją.


Artėjančias Kalėdas pasitikite linksmai pažindami Advento paslaptis – interaktyvioje knygelėje „Kelionė per Adventą“ mažųjų ir jų tėvelių laukia žaidimai, atskleidžiantys šio laikotarpio prasmę.


Gražiausios žiemos ir metų šventės – ne tik vitrinų spindesys, dovanos ir gerai praleistas laikas. Kalėdų link mus veda laukimas ir tikėjimas Išganytojo atėjimu, todėl net tamsiausiomis metų dienomis randame įkvėpimo ir jėgų jo laukti. Tačiau Adventas neturi būti nuobodus ir rimtas – susikaupti ir pažinti jo slėpinį galima ir žaidžiant smagius žaidimus! Vieni skaičiuoja dienas iki Kalėdų atverdami vis kitas Advento kalendoriaus dureles, kiti kasdien darydami bent po vieną gerą darbą. Brolis pranciškonas Juozapas Marija Žukauskas OFM siūlo šį laikotarpį iki Kalėdų matyti dar kitaip ir pristato leidinį „Kelionė per adventą“.


Ši smagi knygelė skirta ir vaikams, vyresniems nei 4 metai, ir visai šeimai. Jaukiais žiemos vakarais jie susėdę galės žaisti įtraukiantį stalo žaidimą, o mažieji ras knygelėje užduočių kalendorių bei intriguojančią Kalėdų istoriją.


Šioje žaismingoje, interaktyvioje ir nuotaikingoje knygelėje pranciškonas kviečia paprastai, nuosekliai, aiškiai ir šiuolaikiškai susipažinti su Kristaus gimimo istorija Betliejaus tvartelyje. Patį Išganytojo atėjimą galima patirti žaidžiant stalo žaidimą visai šeimai. Kartu su Eželiu, Juozapu bei Marija, asilėliu ir kitais įveikite visas kliūtis ir kuo greičiau pasiekite kelionės tikslą – Betliejų, kur turi įvykti stebuklas. Knygelėje esantis užduočių kalendorius kvies vaikus kasdien atlikti lengvą ir paprastą užduotį, įprasminančią gražiausių žiemos švenčių laukimą gerais darbais. Galbūt tai bus pagalba tėveliams sutvarkant kambarį, o gal skambutis seneliams? „Kelionė per Adventą“ iliustruota subtiliais, švelniais piešiniais, kurie vaizduoja ir šio laikotarpio rimtį, ir Kalėdų stebuklo lengvumą.


Vienuolis pasakoja, savo pašaukimą supratęs būtent per gražiausias metų šventes. Nuo jaunystės dalyvavęs skautų veikloje ir įsitraukęs į Sąjūdžio judėjimą, jis net ir būdamas pasaulietis pasirinko studijuoti Vytauto Didžiojo universiteto Teologijos fakultete. Po to kai jo bičiulis nusprendė pasirinkti studijas seminarijoje, svarbų sprendimą priėmė ir Juozapas Marija – per Kalėdas jis pareiškė, kad nori prisijungti prie pranciškonų. Jis pasakoja visuomet turėjęs stiprų bendruomenės ir šeimos jausmą, dėl to nuolat ieškojęs galimybės svarbius darbus atlikti ne vienas – pirmiausia kaip skautas, vėliau jau pranciškonų draugijoje. Šeimos ir bendrumo svarba įkvėpė jį sukurti ir šią mažiesiems ir šeimai skirtą nuotaikingą knygelę „Kelionė per adventą“.


Formatas: 16,5 x 24 cm, išlankstytas 66 x 48 cm

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu