0

Kelionė po Lietuvą. Enciklopedija vaikams

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,29 €
Kaina knygyne: 17,39 €*
Sutaupote: 2.10 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kelionė po Lietuvą. Enciklopedija vaikams

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 25x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786090141984

2020-12-31 15.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kelionė po Lietuvą. Enciklopedija vaikams" aprašymas

Pasaulio pažinimo vadovėlio „Gilė“ autorės Edita Minkuvienė ir Aušra Didžgalvienė pristato nepaprastai informatyvią pažintinę knygą „Kelionė po Lietuvą: enciklopedija pradinukams“. Vaikams, tėvams ir mokytojams skirtame leidinyje yra viskas, ko reikia supažindinti mažuosius skaitytojus su Lietuvos istorija, geografija bei biologija.

Enciklopedijos rengėjos pradeda nuo pažinties su mūsų valstybe. Jauniesiems atradėjams pasakojama, kas gi yra Lietuva, kokio ji dydžio, kas valdo mūsų šalį, kaip keitėsi pinigai. Nuostabiose iliustracijose vaikai išvys pirmuosius Lietuviškus ilguosius – sidabrinius pagaliukus, kurie buvo naudojami atsiskaitymams, taip pat skaitytojai sužinos, kada atsirado pirmosios monetos bei popieriniai pinigai.

Skyriuje „Gamtinė aplinka“ autorės pasakoja apie tai, kas slypi mūsų šalies gelmėse, koks yra Lietuvos paviršius, kaip keičiasi gamta skirtingais metų laikais. Taip pat kalbama apie vyraujančius orus. Mažyliai mokomi suprasti, kuo skiriasi paprastas vėjas, nuo audros, ką reiškia orų prognozių žymėjimo ženkliukai, kuriuo metų laiku galime tikėtis daugiausiai kritulių ir kitų įdomybių.

Ypač informatyvios ir patrauklios yra knygos dalys „Gyventojai“, „Gyvenvietės“ ir „Etnografiniai rajonai“, kuriose skaitytojų laukia pažintis su skirtingų tautybių mūsų šalies gyventojais, kalbomis, kuriomis šnekama, senovės tikėjimu, valstybinėmis šventėmis ir didžiaisiais Lietuvos miestais. Čia pat mokinukai sužinos apie Lietuvos etnografinius rajonus bei jų ypatybes. Knygos autorės išsamiai papasakojo apie populiariausius amatus, kulinarinį paveldą, gamtos paminklus, rajonų istoriją bei legendas. Knygos skyreliai apie gamtą padės suprasti supančią aplinką ir pažinti augalus, miškų bei pievų gyvūnus, skirtingus vandens telkinius.

Svarbi ir šalies istorijai skirta dalis, kurioje atskleidžiamos įdomios detalės apie Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę, Vytauto Didžiojo valdymo laikus, spaudos draudimo metą, nepriklausomybės atgavimą, įstojimą į Europos Sąjungą.

Edita Minkuvienė ir Aušra Didžgalvienė parengė iš ties išsamų leidinį. Knygą „Kelionė po Lietuvą: enciklopedija pradinukams“ iliustravo Marius Zavadskis ir Asta Rastauskienė.

Paprasti, patrauklūs tekstai ir informatyvūs piešiniai patrauks kiekvieno vaiko dėmesį, o tėveliai taip pat gaus progą pasikartoti žinias ir prisiminti įdomiausius faktus apie mūsų šalį. Knygos pabaigoje rengėjai paliko smagių užduočių bei darbelių, kuriuos darydami vaikai užtvirtins gautas žinias.

Parašykite atsiliepimą apie "Kelionė po Lietuvą. Enciklopedija vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kelionė po Lietuvą. Enciklopedija vaikams, kurį parašė Asta Rastauskienė, Aušra Didžgalvienė, Edita Minkuvienė, Marius Zavadskis. Siūlome ne tik išsamų Kelionė po Lietuvą. Enciklopedija vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Asta Rastauskienė, Aušra Didžgalvienė, Edita Minkuvienė, Marius Zavadskis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kelionė po Lietuvą. Enciklopedija vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kelionė po Lietuvą. Enciklopedija vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kelionė po Lietuvą. Enciklopedija vaikams" perkama kartu