0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelionė su gyvenimo dėsniais

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-04-18 daina

Kuo ši skiriasi nuopirmosios? Gal kas žinote?

Kelionė su gyvenimo dėsniais


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.99 SoldOut
Knygos "Kelionė su gyvenimo dėsniais" aprašymas

"Daugybė žmonių sunkiai pluša, stengiasi, tačiau pasitenkinimo iš gyvenimo mažai tegauna. Jų pastangos nekryptingos, chaotiškos. Gyvenimo keliu jie keliauja be žemėlapio. Juos blaško aplinkybių vėjai, jie nelaimingi, ir tokia jų būsena yra chroniška. Dideli tikslai - tai mūsų vairas. Jie padeda sutelkti visas asmenines jėgas ir nukreipti jas viena kryptimi. Jei pasirenkate teisingą kryptį ir rūpestingai jos laikotės, jūs visada pasieksite tikslą."
John Marks Templeton

Knygoje "Kelionė su gyvenimo dėsniais" - Džonas Marksas Templetonas labai suprantamai ir paprastai kalba apie amžinas elgesio bei tarpusavio bendravimo taisykles, kuriomis vadovaudamiesi savo gyvenimą padarysime laimingą ir prasmingą."Pergalė matuojama ne myliomis, 0 coliais. Pasiek šiandien nedaug ir išsaugok. Rytoj vėl pasiek nedaug... ir poryt..."

"Kai žmogus pasako, kad mokytis jam jau gana, tai reiškia, jog atėjo laikas jį užbalzamuoti ir paversti mumija."
Henry Ward Beecher

"Geriausia, ką gali duoti priešui, tai atleidimas, draugui - širdis, vaikui - geras pavyzdys, o tėvui - pagarba."
Arthur James Balfour

"Norėdami išmokti atleisti, privalome palikti išdidumo citadelę, neapykantos ir pykčio tvirtovę ir nusileisti nuo aukštumos, kurioje viešpatauja iš skriaudos gimę jausmai."
John Hess

"Neieškok savo kelio... eik ten, kur kelių nėra, ir palik savo pėdsakus."
Ralph Waldo Emerson

"Kuris nugalėjo save, pats sau draugas. O kuris nenugalėjo, yra sau priešas."
Bhagavadgyta Louis L'Amour

Džonas Marksas Templetonas (John Marks Templeton) - žinomas verslininkas, filantropas ir rašytojas. Be visa ko kita, jis yra įsteigęs Templetono fondą ir Templetono premiją. Šie pinigai skiriami už "žmogaus dvasingumo tyrinėjimus". Už labdaringą veiklą 1987 metais Anglijos karalienė Elžbieta II Džonui Templetonui suteikė riterio titulą. Ir tuo pat metu jis turėjo sukūręs labai pelningą ir platų investavimo verslą.


  • Autorius: John Marks Templeton
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955678625

2011-04-18

Kuo ši skiriasi nuopirmosios? Gal kas žinote?

Parašykite atsiliepimą apie "Kelionė su gyvenimo dėsniais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

John Marks Templeton parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kelionė su gyvenimo dėsniais, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kelionė su gyvenimo dėsniais aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kelionė su gyvenimo dėsniais už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kelionė su gyvenimo dėsniais? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Marks Templeton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kelionė su gyvenimo dėsniais" perkama kartu