0

Kelionė. Sugrįžtantys iš praeities

  • Nuolaida knygai -85%
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 13.70 € (85%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kelionė. Sugrįžtantys iš praeities

  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 25x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786094320224

2020-12-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kelionė. Sugrįžtantys iš praeities" aprašymas

Trečioji trilogijos „Kelionė“ dalis (Pirmoji dalis – „Kelionė. Einu per Lietuvą“ (2009), antroji – „Kelionė. Juos sutikau gyvenime“ (2011).

Bernardas Aleknavičius – vienintelis fotomenininkas Lietuvoje, kuris savo fotografijos kūrinius „įsuka“ į literatūrinį rūką, ir šie tampa ne tik vaizdiniais, bet ir rašytiniais kūriniais. Trilogija „Kelionė“ – nepakartojamas paminklas iškilioms asmenybėms, kurios nelengvą stagnacijos naktį kėlė Lietuvos kultūrą. Iš trilogijos puslapių į mus žvelgia daugiau kaip 700 asmenybių.

Trilogijos „Kelionė“ trečioji dalis – „Sugrįžtantys iš praeities“ – byloja apie teatro, dailės, tautodailės, architektūros, muziejininkystės, žurnalistikos kūrėjus.

Parašykite atsiliepimą apie "Kelionė. Sugrįžtantys iš praeities"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kelionė. Sugrįžtantys iš praeities, kurią skaitytojams dovanoja Bernardas Aleknavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bernardas Aleknavičius su knyga Kelionė. Sugrįžtantys iš praeities jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kelionė. Sugrįžtantys iš praeities patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bernardas Aleknavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kelionė. Sugrįžtantys iš praeities palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kelionė. Sugrįžtantys iš praeities" perkama kartu