Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kelionės ir pramogos (2017 birželis - liepa)

2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kelionės ir pramogos (2017 birželis - liepa)" aprašymas

„Kelionės ir pramogos“ – patogaus formato, geros poligrafinės kokybės, gausiai iliustruotas 96 puslapių aktyvaus laisvalaikio ir kelionių žurnalas, gyvuojantis jau 20 metų.


Pagrindinės temos: pažintis su įdomiais žmonėmis, atostogų ir savaitgalio idėjos Lietuvoje ir pasaulyje, įdomūs aktyvūs maršrutai Lietuvoje ir svetur, kelionių konkursai ir praktiniai patarimai keliautojui.


Žurnalas turi per 3 tūkst. prenumeratorių Lietuvoje ir užsienyje.

Platinamas visoje Lietuvoje spaudos platinimo vietose.  • Autorius:
  • Leidėjas: Fortus Vita
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9771392519029

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kelionės ir pramogos (2017 birželis - liepa)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kelionės ir pramogos (2017 birželis - liepa)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kelionės ir pramogos (2017 birželis - liepa)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kelionės ir pramogos (2017 birželis - liepa)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kelionės ir pramogos (2017 birželis - liepa)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kelionės ir pramogos (2017 birželis - liepa)" perkama kartu