0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelionės po Lietuvą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kelionės po Lietuvą


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 10.99 SoldOut
Knygos "Kelionės po Lietuvą" aprašymas
"Kelionių istorijos atspindi ne tik jau išnykusius papročius, skirtingų Lietuvos vietovių kultūrinius bei etninius bruožus, bet ir suteikia galimybę žvilgtelėti į tų laikų kasdienybę.

Pulgio Andriušio kelionių po Lietuvą reportažai peržengia publicistikos žanro ribas. Su rašytojui būdingu humoru, vaizdingumu, žodingumu ir dėmesiu detalėms papasakotos kelionių istorijos atspindi ne tik jau išnykusius papročius, skirtingų Lietuvos vietovių kultūrinius bei etninius bruožus, bet ir suteikia galimybę žvilgtelėti į tų laikų kasdienybę ir atrasti, kad svarbiausios žmogiškosios vertybės nesikeičia.
Knygoje "Kelionės po Lietuvą"sukaupti įspūdžiai iš kelionių Lietuvos pajūriu (Klaipėdos, Palangos, Kuršių Nerijos, Šventosios apylinkių), atspindintys Klaipėdos lietuvių santykius su vietos vokiečiais, pasakojimai apie kelionę palei sieną su Lenkijos okupuotu Vilniaus kraštu, 1939 m. reportažai iš susigrąžinto Vilniaus bei kelionių po Aukštaitiją ir Kauno apylinkes.

  • Autorius: Pulgis Andriušis
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 436
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754350

Parašykite atsiliepimą apie "Kelionės po Lietuvą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kelionės po Lietuvą, kurią skaitytojams dovanoja Pulgis Andriušis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Pulgis Andriušis su knyga Kelionės po Lietuvą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kelionės po Lietuvą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pulgis Andriušis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kelionės po Lietuvą palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelionės po Lietuvą" perkama kartu