0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelionių razinos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-07-12


2022-01-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kelionių razinos" aprašymas

Rytas Šalna – geografas, žurnalistas ir keliautojas. Jis daugybę metų ne tik pats naršo po pasaulį, bet ir į keliones lydi turistų grupes. Autorius teigia, kad dirbdamas gidu stengiasi, kad kiekvienas žmogus iš kelionės gautų maksimumą, o grįžus neliktų jokių klausimų apie šalį. Tuo pačiu Rytas Šalna kaupia ir užrašinėja neįkainojamą kelionių ir darbo su žmonėmis patirtį. Savo trumpų apybraižų knygoje „Kelionių razinos“ autorius surinko gardžiausias razinas. Tai yra smagūs kelionių netikėtumai, juokingos ir pamokančios turistams nutikusios istorijos, netipinės problemos.

Autorius jau dvidešimt metų dirba kelionių gidu. Kartu su turistais jis išnaršė visą pasaulį. Per tiek metų susikaupė didžiulis istorijų ir nutikimų bagažas, o Rytas Šalna išrankiojo skaniausias razinas ir dalijasi jomis su skaitytojais. Knygoje jis pasakoja apie savo turistų nuotykius. Ten, kur žmonės, ten ir istorijos. Skaitytojai smagiai kvatosis iš autoriaus aprašomo įvykio, kai viešbučio svečias netyčia užtrenkė kambario duris ir koridoriuje liko nuogas. Krizensime iš keliautojų, kurie naktį skambina savo gidui ir klausinėja, kaip naudotis japonišku klozetu. Leisimės į kelionę ieškoti vaistų, nes juos pamiršo išsiblaškęs turistas. Stebėsimės, kokius juokingus daiktus keliautojai bando įsinešti į lėktuvą. Knygoje daugiau nei septyniasdešimt smagių kelionių apybraižų.

„Kelionių razinos“ – itin smagi knyga apie kelionėse nutinkančius kuriozus, o taip pat tai ir naudingas leidinys, kuriame būsimi turistai ras praktiškų patarimų.

Rytas Šalna 1967-tais metais gimė Trakuose, augo Grigiškėse, kur baigė vidurinę, o po jos buvo pašauktas tarnauti sovietų armijoje.
1993-iais metais jis įgijo geografo specialybę Vilniaus pedagoginiame universitete, po to dirbo geografijos mokytoju ir dėstytoju. Kelionėmis Rytas Šalna susižavėjo mokydamasis vidurinėje mokykloje ir jau tada su ekspedicijomis buvo pasiekęs tolimąjį Kaukazą ir Vidurio Aziją. Nuo 1995-tų metų autorius dirba gidu, per tą laiką išmaišė visus pasaulio žemynus išskyrus atšiaurią Antarktidą. Paklaustas apie įdomiausių šalių penketuką jis savo simpatijas išreiškė Naujajai Zelandijai (šiai šaliai autorius dedikavo naujausią savo knygą „Kia Ora, Naujoji Zelandija“), JAV, Čilei, Peru ir Islandijai. Rytas Šalna parašė pažintines ir kelionių knygas „Geokubas“, „Įdomybių geografija“, „Kia Ora, Naujoji Zelandija“, „Peru spalvos“.


  • Autorius: Rytas Šalna
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094421457

2020-07-12

Parašykite atsiliepimą apie "Kelionių razinos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

Rytas Šalna pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kelionių razinos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kelionių razinos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kelionių razinos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kelionių razinos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rytas Šalna tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kelionių razinos" perkama kartu