0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelionių sudarymas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 8.52 SoldOut

Knygos "Kelionių sudarymas" aprašymas

„Kelionių sudarymas“ - tai mokymo priemonė, kurioje suprantamai atskleistas viso kelionės paslaugų paketo sudarymo būtinumas, naudingas turizmo specialybės studentų profesiniam rengimui. Medžiagoje vaizdingai ir originaliai pateikiama medžiaga ne tik apie įvairių transporto šakų naudojimą turizmo sferoje, bet daug dėmesio skiriama ir praktiniams dalykams.


Parašykite atsiliepimą apie "Kelionių sudarymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kelionių sudarymas", kurią skaitytojams dovanoja Regina Jakučiūnaitė - Kubertavičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Regina Jakučiūnaitė - Kubertavičienė su knyga "Kelionių sudarymas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kelionių sudarymas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regina Jakučiūnaitė - Kubertavičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kelionių sudarymas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelionių sudarymas" perkama kartu