0
Kelionių takais: nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių
10.49 InStock

Kelionių takais: nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių

  • Nauja knyga
Internetu: 10,49 €
Knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 2.10 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kelionių takais: nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094421440

10.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Naujoje knygoje "Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių" autorius pasakoja apie savo keliones: pradžioje pėstute, po to valtimis bei baidarėmis, vėliau slidėmis po užpoliarės tundrą, pačių suręstais plaustais kalnų upių rėvomis ir slenksčiais. Keliauta ir saulės išdegintų dykumų barchanais, ir per Stalino represijų tremtinių kaimus bei politinių kalinių buvusių lagerių vietas Sibire.

Autorius daug dėmesio skiria kalnams, pasakoja, kaip įveikė snaudžiančių ugnikalnių kraterius, milžiniškus ledynus ir užkopė į daugelio kalnų snieguotas viršūnes. Per šias keliones autoriui teko sutikti daugiau nei šimto tautybių žmonių, pabendrauti, išgirsti jų legendų, pamatyti jų papročių, paskanauti meškienos, šunienos, krokodilienos, krabų, maralų, banginių mėsos.

Vaidotas Januškis – žinomas Lietuvos geografas, keliautojas, mokslininkas, knygų autorius. Kelis dešimtmečius darbavosi Vilniaus universitete ir Vilniaus pedagoginiame universitete, yra gamtos mokslų daktaras.
Vaidotas Januškis yra mokslo populiarinimo knygų „Tikėtina“, „Pasaulio paslaptys“, „Žemė – vandens planeta“, „Gyvūnų gebėjimai“, „Neįtikėtina“ autorius. Su ekspedicijomis yra keliavęs nuo Baltijos iki Kamčiatkos, nuo Arkties iki Pamyro, klajojo po Europą, Aziją, JAV ir Kanadą, Vidurio Ameriką, kelis kartus plaukiojo po Ramųjį vandenyną ir daugelį jūrų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu