Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių

Kaina: 11,29 €
Kaina su kodu: 10,16 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 11.288 InStock
Į krepšelį 10,16 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių “ aprašymas

Vaidotas Januškis – mokslininkas, vadovėlių bei mokslo populiarinimo knygų autorius, keliautojas, Vilniaus universiteto žygeivių klubo įkūrėjas. Jis išnaršė daugybę unikalių pasaulio kampelių – girdėjo džiunglių bruzdesį, matė karštus ugnikalnius ir grožėjosi kvapą gniaužiančiais kalnais. Knygoje „Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių” Vaidotas Januškis pasakoja apie savo gyvenimo keliones, sutiktus žmones bei į atmintį įsirėžusius įvykius.

Vaidotas Januškis keliauti pamėgo dar jaunystėje. Pradėjo jis paprastai – nuo žygių pėsčiomis. Tuomet persėdo į valtis bei baidares. Slidėmis šliuožė per tundras, o kalnų į kalnų upių akmenis daužė savadarbius plaustus. Su ekspedicijomis Vaidotas Januškis buvo pasiekęs Arktį, Kamčiatką. Keliavo per pražūtingai karštas dykumas, užsuko į skausmingą istoriją menančius lagerius bei tremtinių kaimus Sibire.

Autorius apkeliavo beveik visą pasaulį ir knygoje pasakoja apie savo keliones. Kiekviena kelionė atneša nuotykių, naujų pažinčių, keistų nutikimų bei lemtingų susitikimų. Vaidotas Januškis pažino daugiau nei šimto tautybių žmones, iš arti stebėjo, kaip jie gyvena, dalyvavo ritualuose bei šventėse, tyrinėjo gyvenimo aplinką, klausėsi mitų. Kelionių metu teko miegoti keistose vietose bei paragauti itin egzotiško maisto, pavyzdžiui meškienos ar krokodilo mėsos.

„Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių” – nepaprastai įdomi kelionių knyga su autoriaus įžvalgomis bei pamąstymais.

Vaidotas Januškis gimė 1937-tais metais, Kaune. Jis visada žavėjosi gamta ir 1960-tais metais baigė studijas Vilniaus universiteto Gamtos fakultete. Po mokslų autorius dirbo Hidrometeorologijos ir Melioracijos tarnybose, vėliau pasuko į leidybos sritį – nuo 1975-tų metų prisijungė prie leidyklos „Mokslas“ kolektyvo, o 1985-tais metais tapo jos vyriausiuoju redaktoriumi. 1999-tais metais pradėjo dėstyti Vilniaus pedagoginiame universitete.

Vaidotas Januškis mokslinių tyrinėjimų metu savo dėmesį skyrė Lietuvos upėms, ežerams bei Kuršių marioms, kūrė hidrologinių reiškinių prognozavimo metodikas. Per savo veiklos metus autorius parašė apie tris šimtus mokslinių straipsnių, taip pat ir pažintinių tekstų įvairiems leidiniams. Jis rengė reportažus televizijos ir radijo laidoms.

Vaidotas Januškis yra mokslo populiarinimo, kelionių knygų ir mokyklinių vadovėlių autorius. Jis parašė knygas „Tikėtina“, „Pietų Sibiru: kelionių knyga“, „Alsuojančioje žemėje: kelionių knyga“, „Žydrieji Lietuvos keliai: vandens turizmo vadovas“, „Neįtikėtina“, „Pasaulio paslaptys“ ir „Gyvūnų gebėjimai“.


  • Autorius: Vaidotas Januškis
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094421440

Parašykite atsiliepimą apie „Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių “

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

Vaidotas Januškis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių “, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių “ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių “ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių “? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vaidotas Januškis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kelionių takais. Nuo snieguotų viršūnių iki džiunglių “ perkama kartu