⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelyje. 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu (knyga su defektais)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-11-05 Jūratė

KNYGŲ KNYGA. Labai rekomenduoju.


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 5.99 SoldOut

Knygos "Kelyje. 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Kelyje: 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu“ – trijų skirtingų asmenybių kelionė į kalnus, kurios metu aptariami svarbiausi žmogiškosios egzistencijos, tikėjimo ir moralės klausimai.

Ši knyga – piligriminės kelionės dienoraštis, kuriame atgyja penkios kalnuose praleistos dienos. Per jas priartėjama prie Dievo, pažįstamas žmogaus ribotumas ir įveikiamas asmeninis iššūkis. Kelią, kuriuo žingsniavo kunigas Algirdas Toliatas, rašytoja Lina Ever ir fotografas Algimantas Aleksandravičius, buvo pamėgę romantizmo dailininkai – dėl jų šis kalnų maršrutas dažnai vadinamas Dailininkų keliu (Malerweg). Per penkias dienas Saksonijos Šveicarijoje trijulė įveikė 65 km ir nuėjo per 100 tūkst. žingsnių, svarstydami, kas yra sąmoningas gyvenimas ir ieškodami atsakymo į klausimą kam žmogui apskritai reikalinga kelionė – tiek fizinė, tiek dvasinė.

Penki knygos „Kelyje: 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu“ skyriai – tai penkių kelionės dienų kronika. Joje pasakojama apie sutinkamus žmonių ir gamtos sukurtus paminklus, ir kasdien kalbama svarstant vis naujas temas - tikėjimo, kūrybiškumo, atjautos, atleidimo, nuolankumo, meilės sau ir savo artimui. Prie žygio kalnuose savaip prisideda kiekvienas iš trijulės – Algirdas Toliatas kalba, kaip prasmingai nugyventi žemiškąjį gyvenimą ir jaustis laimingu, Algimantas Aleksandravičius fiksuoja įspūdingus vaizdus ir dalinasi pasakojimais apie kūrybiškumą, o Lina Ever vakarais prie laužo skaito H. K. Anderseno pasakas.

Apie visus kelionės epizodus knygoje kalbama atvirai – pasakojama apie kasdien patirtus įspūdžius ir nuotykius, nenutylint apie nuovargio paskatintus konfliktus, nepatogumus ir baimes. Knygoje publikuojami Linos Ever tekstai ir Algimanto Aleksandravičiaus fotografijos atgaivins Vokietijos gamtos ir žmonių papročių grožį. Galbūt jie suvilios ir jus į žygį, o knyga „Kelyje: 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu“ taps jūsų kelionės pradžia.

Kunigas Algirdas Toliatas puikiai visiems pažįstamas dvasininkas. Yra išleidęs jau dvi pamokslų knygas, kurios puikuojasi geriausiai parduodamų leidinių dešimtukų viršūnėse. Baigęs Vilniaus kunigų seminariją, jis studijas tęsė Prancūzijojes ir Italijoje. ijose. Kunigas pasakoja, kad į Prancūziją išvyko metams, bet užsibuvo net penkis, nes susidomėjo filosofijos studijomis. 2013 m. jis buvo paskirtas Lietuvos policijos vyriausiuoju kapelionu, o jo netikėti sumanymai, kaip kad socialiniuose tinkluose transliuojamos Šv. Mišios, susilaukė didžiulio visuomenės dėmesio.

Knygos bendraautorė – Vokietijoje gyvenanti žurnalistė, tinklaraštininkė ir rašytoja Lina Ever, yra sukūrusi keturis romanus.

Į varginančią kelionę Saksonijos Šveicarijoje Lina Ever ir Algirdas Toliatas įkalbėjo leistis ir žymų fotomenininką Algimantą Aleksandravičių. Jo fotografijos yra išleistos daugiau kaip 10 autorinių knygų, o jo personalinės parodos skaičiuojamos dešimtimis. Algimantas Aleksandravičius – Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas ir Lietuvos fotomenininkų sąjungos Garbės narys, jo kūryba įvertinta ir kitais reikšmingais Lietuvos bei užsienio apdovanojimais.  • Autorius: Lina Ever, Algirdas Toliatas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 327
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663413-BR

Kiti taip pat domėjosi


2018-11-05

KNYGŲ KNYGA. Labai rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Kelyje. 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Algirdas Toliatas, Lina Ever pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kelyje. 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kelyje. 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kelyje. 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kelyje. 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Toliatas, Lina Ever tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kelyje. 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu (knyga su defektais)" perkama kartu