0

Pirkėjų atsiliepimai

Kelyje į Damaską

Kaina: 5,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 5.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kelyje į Damaską" aprašymas

„Kelyje į Damaską” – biblinių ir pasaulėžiūrinių eilėraščių rinktinė. Lietuvių politiko, visuomenės veikėjo, meno, muzikos ir kultūros istoriko Vytauto Landsbergio 1970-2015 m. laikotarpiu parašyti eilėraščiai.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kelyje į Damaską"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kelyje į Damaską", Vytautas Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Landsbergis su knyga "Kelyje į Damaską" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kelyje į Damaską" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kelyje į Damaską" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelyje į Damaską" perkama kartu