0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kengūra 2002. Bičiulis (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kengūra 2002. Bičiulis (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kengūra 2002. Bičiulis (CD)" aprašymas
Kengūra 2002. Bičiulis – viena iš 5 mokomosios kompiuterinės priemonės Kengūra 2002 kompaktinių plokštelių. Joje pateiktos 2002 m. Lietuvoje vykusio tarptautinio matematikos konkurso Kengūra Bičiulio grupės (V ir VI klasės) užduotys, jų išsamūs sprendimai ir atsakymai.

  • Autorius:
  • Leidėjas: TEV
  • ISBN ar kodas: K2002BICIULIS

Parašykite atsiliepimą apie "Kengūra 2002. Bičiulis (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kengūra 2002. Bičiulis (CD), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Kengūra 2002. Bičiulis (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kengūra 2002. Bičiulis (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kengūra 2002. Bičiulis (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kengūra 2002. Bičiulis (CD)" perkama kartu