0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kengūra 2002. Kadetas (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kengūra 2002. Kadetas (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.6 SoldOut
Knygos "Kengūra 2002. Kadetas (CD)" aprašymas
Kengūra 2002. Kadetas – viena iš 5 mokomosios kompiuterinės priemonės Kengūra 2002 kompaktinių plokštelių. Joje pateiktos 2002 m. Lietuvoje vykusio tarptautinio matematikos konkurso Kengūra Kadeto grupės (VII ir VIII klasės) užduotys, jų išsamūs sprendimai ir atsakymai.

  • Autorius:
  • Leidėjas: TEV
  • ISBN ar kodas: K2002KADETAS

Parašykite atsiliepimą apie "Kengūra 2002. Kadetas (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kengūra 2002. Kadetas (CD), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Kengūra 2002. Kadetas (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kengūra 2002. Kadetas (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kengūra 2002. Kadetas (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kengūra 2002. Kadetas (CD)" perkama kartu