Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kepurių mezgimas virbalais

Kaina internetu: 5,19 €
Kaina knygyne: 8,49 €*
Sutaupote: 3,30 € (39%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 5.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kepurių mezgimas virbalais" aprašymas

Knygoje "Kepurių mezgimas virbalais":


- darbai originalūs, labai paprasti ir labai sudėtingi, nes skirti įvairaus lygio mezgėjoms, aprašyti smulkiai, grafiškai, aiškiai, visokių dydžių, tinkantys vaikams, moterims, vyrams

- raštai - įvairūs, vienspalviai ir daugiaspalviai, dauguma jų kilę iš baltų mitologijos

- pavyzdžiai padės nusimegzti reikalingą dailią kepurę, kurią dėvėsite daugelį metų

Pratarmė


Kepurę nusimegzti paprasta, jai reikia nedaug siūlų, nuo 50 g vaikiškai iki 200 g vyriškai ar moteriškai, darbo, dažniausiai užteks vieno vakaro, o dėvėsite daugybę metų. Apsaugosite galvą nuo vėjo ir šalčio, papuošite save ir kitus Jums artimus žmones. Kepurė, aprangos dalis, būtina kiekvienam - dideliam ir mažam, tiksliai atitinkanti žmogų. Tai mažas daiktelis, bet jo mezgimas - kupinas smulkių paslapčių, kurios atskleidžiamos šioje knygoje. Čia aprašomos kepurės skirtos šaltajam metų laikui, taigi buvo naudoti vilnoniai ar pusvilnoniai siūlai, iš kurių įvairia technika numegzta gausybė pavyzdžių. Kiekvienas pavyzdys smulkiai aprašyta žodžiais ir pridedama grafinė mezgimo schema padės jums įgyvendinti jūsų sumanymus, bet neaiškinami mezgimo pagrindai, nes knyga skirta jau mokančioms megzti.

  • Autorius: Vitalija Bagdžiūnienė
  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 135
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099525341

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kepurių mezgimas virbalais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mezgimo knygos. Nėrimas vąšeliu. Kiti rankdarbiai

Vitalija Bagdžiūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kepurių mezgimas virbalais", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kepurių mezgimas virbalais" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kepurių mezgimas virbalais" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kepurių mezgimas virbalais"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vitalija Bagdžiūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kepurių mezgimas virbalais" perkama kartu