0

Keramikos laboratoriniai darbai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9786090212042

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Keramikos laboratoriniai darbai" aprašymas

Knygoje "Keramikos laboratoriniai darbai" kompleksiškai pateikiami visi keraminių žaliavų ir iš jų pagamintų dirbinių tyrimo metodai, aprašytos keraminės šukės ir šlikerių tyrimo metodikos. Statybinės ir dailiosios keramikos pagrindinių savybių nustatymo metodai gausiai iliustruoti paveikslais, schemomis, duomenų lentelėmis.

Leidinys "Keramikos laboratoriniai darbai" skirtas KTU ir kitų Lietuvos universitetų bei kolegijų studentams, kurie studijuoja statybinių medžiagų gamybos ir eksploatacijos programas.

Parašykite atsiliepimą apie "Keramikos laboratoriniai darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Keramikos laboratoriniai darbai, kurią skaitytojams dovanoja Raimundas Šiaučiūnas, Edita Prichockienė, Virginija Valančienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Raimundas Šiaučiūnas, Edita Prichockienė, Virginija Valančienė su knyga Keramikos laboratoriniai darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Keramikos laboratoriniai darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Raimundas Šiaučiūnas, Edita Prichockienė, Virginija Valančienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Keramikos laboratoriniai darbai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Keramikos laboratoriniai darbai" perkama kartu