0

Kęstutis Navakas. Poetas pamiršta pavarde (su CD)

  • Nuolaida knygai -39%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 6.20 € (39%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kęstutis Navakas. Poetas pamiršta pavarde (su CD)


2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kęstutis Navakas. Poetas pamiršta pavarde (su CD)" aprašymas

Serijos "Gyvoji poezija" knyga - Kęstutis Navakas "Poetas pamiršta pavardę".

Parašykite atsiliepimą apie "Kęstutis Navakas. Poetas pamiršta pavarde (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kęstutis Navakas. Poetas pamiršta pavarde (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Virginija Cibarauskė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Virginija Cibarauskė su knyga Kęstutis Navakas. Poetas pamiršta pavarde (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kęstutis Navakas. Poetas pamiršta pavarde (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Virginija Cibarauskė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kęstutis Navakas. Poetas pamiršta pavarde (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kęstutis Navakas. Poetas pamiršta pavarde (su CD)" perkama kartu