-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ketogeninė dieta: 30 dienų planas, leisiantis numesti svorio, atkurti hormonų pusiausvyrą, pagerinti smegenų veiklą ir įveikti ligas

4.9
(18 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-07-25 Ilona

labiausiai gailiuosi to, jog ši knyga su savo visa išmintimi nepakliuvo man anksčiau į rankas. ir jei kas būtų pasakęs , bent jau prieš metus, jog laikysiuos dietos, būčiau pasijuokus tiesiai į akis . MOTERYS GRIEBKIT IR SKAITYKIT.


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 11.99 SoldOut

Knygos "Ketogeninė dieta: 30 dienų planas, leisiantis numesti svorio, atkurti hormonų pusiausvyrą, pagerinti smegenų veiklą ir įveikti ligas " aprašymas

„Ketogeninė dieta: 30 dienų planas, leisiantis numesti svorio, atkurti hormonų pusiausvyrą, pagerinti smegenų veiklą ir įveikti ligas“ yra naujausia bestselerio „Eat Dirt“ autoriaus Josh Axe knyga. Jei jau seniai norite numesti svorio, subalansuoti insulino kiekį bei pagerinti savo smegenų sveikatą, ši knyga gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Autorius sudarė paprastą planą, kaip teisingai laikytis visame pasaulyje populiarėjančios ketogeninės dietos, kuri padeda ne tik numesti svorio, bet ir nugalėti ne vieną ligą. Pasirengę sveikatos proveržiui?

Kas gi yra ketogeninė dieta? Tai – mitybos principas, kuomet maksimaliai apribojamas angliavandenių suvartojimas. Teigiama, kad tokiu atveju organizmas energiją gamina iš suvalgytų, arba kūne jau susikaupusių riebalų. Pirmosios ketogeninės dietos užuomazgos viešai pasirodė jau beveik prieš šimtą metų. Nuo to laiko šis mitybos būdas visame pasaulyje tik populiarėja. Yra įrodymų, kad teisingai laikantis KETO dietos principų krenta svoris, slopsta organizmo uždegimai. Josh Axe savo knygoje pateikė keletą įrodymų apie dietos naudą sveikatai. Šis mitybos būdas gali padėti kovoti sergantiems vėžiu, neuroninėmis ligomis, balansuoja hormonų veiklą, gerina nuotaiką ir bendrą savijautą. Tiesa, labai svarbu ketogeninės dietos laikytis teisingai. Autorius savo knyga padės suprasti svarbiausius šios dietos principus.

Daktaras Josh Axe „Ketogeninėje dietoje“ aprašo ir paneigia įvairiausius mitus. Autorius aiškiai ir sistemingai išdėsto, kaip pasiekti ilgalaikės naudos savo sveikatai. 30 dienų plane Josh Axe analizuoja penkis skirtingus ketogeninės dietos režimus. Gidas padės pasirinkti tą režimą, kuris, atsižvelgiant į gyvenimo būdą, duos daugiausiai naudos jūsų organizmui. Visi penki ketogeniniai planai pateikti su gairėmis ir nuorodomis, kaip juos ne tik teisingai pasirinkti, bet ir taikyti.

„Ketogeninė dieta: 30 dienų planas“ – mitybos vadovėlis, kuriame rasite ne tik teorinę informaciją apie ketogeninę mitybą, bet ir puikių pagalbinių priemonių. Autorius aptaria galimų produktų sąrašus, taip palengvindamas kasdienį apsipirkimą. Taip pat nebereikės sukti galvos dėl patiekalų, nes knygoje rasite naudingų ir dietos principus atitinkančių receptų. Turbūt žinote, kad dieta nebūna veiksminga be fizinės veiklos, todėl knygos puslapiuose aptiksite ir patarimų, kaip teisingai bei sistemingai mankštintis.

Iš anglų kalbos vertė Daiva Krištopaitienė


  • Pavadinimas originalo kalba: Keto Diet: Your 30-Day Plan to Lose Weight, Balance Hormones, Boost Brain Health, and Reverse Disease
  • Autorius: Josh Axe
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138686
  • Vertėjas: Daiva Krištopaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-28

tas 30 dienų planas vertas tie pat kiek sovietmečio penkmečio planas. :D realiai knyga iš tuščio į kiaurą...

2021-07-25

labiausiai gailiuosi to, jog ši knyga su savo visa išmintimi nepakliuvo man anksčiau į rankas. ir jei kas būtų pasakęs , bent jau prieš metus, jog laikysiuos dietos, būčiau pasijuokus tiesiai į akis . MOTERYS GRIEBKIT IR SKAITYKIT.

2021-07-13

Labai patiko, ši dieta gelbsti tada, kai nepadeda niekas kitas.

2021-06-17

Kadangi siekiu tik geresnės savijautos, jau beskaitant ją supranti, kad laikas keistis! Rekomenduočiau visiems.

2021-06-15

Tikrai yra geru rekomendacijų. nesigailiu, kad isigyjau knyga. aciu,

2021-06-02

Tikrai neblogai ir sistemingai surašyta. nes dabar apie ketogeninies dietas pilna prirašyta, bet ten rašo kas netingi. O čia labai struktūrizuotai ir gerai

2021-05-21

Na, ką į trasą dar viena dieta. Apie šią girdėjau daug gerų atsiliepimų, bandysiu laikytis, ech, kad tik nepristigtų valios atsilaikyti :)

2021-05-13

Nenuvilianti knyga, galiu pasirasyti po kiekvienu puslapiu.

2021-05-11

Pasakysiu paprastai, jei kam kyla abejonių. Jokia knyga nenumes už jus svorio, jei nesilaikysite savo užsibrėžto tikslo. O jei jau pasiryžote, patikėkit manim, nuo Kalėdų -12kg. Ir nėra ką čia daugiau pridurt.

2021-05-11

Pasakysiu paprastai, jei kam kyla abejonių. Jokia knyga nenumes už jus svorio, jei nesilaikysite savo užsibrėžto tikslo. O jei jau pasiryžote, patikėkit manim, nuo Kalėdų -12kg. Ir nėra ką čia daugiau pridurt.

2021-05-06

Aš visada kovojau su savo svoriu, taip pat drąsiai rekomenduoju tiems, kurie nori pagerinti savo sveikatą!

2021-04-29

Labai rekomenduočiau šią knygą visiems! Ji PILNA nuostabios informacijos. Norėjau sužinoti viską apie Keto dietą ir tai, kas išties yra tinkamas maistas. Tai knyga man!

2021-04-22

Galiu drąsiai sakyti, kad esu patenkinta knygos rezultatu. Patiko ir tai, kad visus rekomenduojamus produktus tikrai neproblematiška rasti dideliuose prekybos centruose. Sakau ačiū!

2021-04-14

Ne knyga, o vaistas! Bus puiki dovana mamai Motinos dienos proga!

2021-04-13

Verta dėmesio knygą norintiems mesti svorį.

2021-02-11

Super!

2020-06-12

2020-02-27

Viskas labai aišku ir suprantama, labai išsamu ir kažkaip nuoširdžiai parašyta. Ne knyga, o tikras draugas!

Parašykite atsiliepimą apie "Ketogeninė dieta: 30 dienų planas, leisiantis numesti svorio, atkurti hormonų pusiausvyrą, pagerinti smegenų veiklą ir įveikti ligas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie dietą, kaip numesti svorio

Josh Axe pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ketogeninė dieta: 30 dienų planas, leisiantis numesti svorio, atkurti hormonų pusiausvyrą, pagerinti smegenų veiklą ir įveikti ligas ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ketogeninė dieta: 30 dienų planas, leisiantis numesti svorio, atkurti hormonų pusiausvyrą, pagerinti smegenų veiklą ir įveikti ligas " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ketogeninė dieta: 30 dienų planas, leisiantis numesti svorio, atkurti hormonų pusiausvyrą, pagerinti smegenų veiklą ir įveikti ligas " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ketogeninė dieta: 30 dienų planas, leisiantis numesti svorio, atkurti hormonų pusiausvyrą, pagerinti smegenų veiklą ir įveikti ligas "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Josh Axe tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ketogeninė dieta: 30 dienų planas, leisiantis numesti svorio, atkurti hormonų pusiausvyrą, pagerinti smegenų veiklą ir įveikti ligas " perkama kartu