0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Keturi vėjai

 • Nauja knyga
Kaina internetu: 13,39 €
Kaina knygyne: 15,29 €*
Sutaupote: 1.90 € (13%)
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Keturi vėjai


2021-06-30 13.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Keturi vėjai" aprašymas

Naujas rašytojos Kristin Hannah romanas „Keturi vėjai“ pasakoja apie Didžiosios depresijos laikus ir sunkumus, kurie užklupo tūkstančius amerikiečių šeimų. Tai nepaprasta istorija apie žmogaus stiprybę, šeimos ryšius, pasiaukojimą ir drąsą.

1921-ieji. Teksasas. Didysis karas baigėsi ir Amerika stovi ant optimistinės eros slenksčio. Tačiau Elsai, kuri jau laikoma per sena tuoktis, laikais, kai santuoka yra vienintelis moters pasirinkimas, ateitis atrodo niūri. Sutikusi Rafą Martinelį ji nusprendžia pakeisti savo gyvenimo kryptį. Jos reputacija šiaip ar taip žlugusi, o vienintelis garbingas pasirinkimas yra santuoka su beveik nepažįstamu vyru.

1934-ieji. Pasaulis pasikeitė. Milijonai žmonių neteko darbo. Sausra nusiaubė Didžiąsias lygumas, o ūkininkai stoja į žūtbūtinę kovą dėl savo žemių ir pragyvenimo šaltinio. Tačiau pasėliai džiūna, vandens mažėja, o žemė tiesiog skilinėja nuo sausumo. Martinelių ūkyje viskas žūva, įskaitant ir sudėtingą Elsos santuoką. Kiekvieną dieną ji kovoja su gamta už tai, kad jos vaikai išliktų gyvi.

Šiuo neapibrėžtu ir pavojingu metu Elsa turi rinktis ar liks ir kovos už savo ūkį, ar pasielgs kaip tūkstančiai kitų ūkininkų ir geresnio gyvenimo ieškos Kalifornijoje.

„Keturi vėjai“ yra turtingas, platus romanas, atgaivinantis Didžiosios depresijos laikus ir ją išgyvenusius žmones, atšiaurią realybę, sužlugdžiusią šeimas ir ilgalaikę kovą su skurdu. „Keturi vėjai“ – vilties ir žmogaus dvasios stiprybės liudijimas, Amerikos ir Amerikietiškosios svajonės portretas, pavaizduotas vienos maištingos ir drąsios moters akimis.

Kristin Hannah (g. 1960 m.) – populiari amerikiečių autorė, įvertinta įvairiomis literatūrinėmis premijomis. Prieš pradėdama rašyti Kristin Hannah dirbo teisininke. Ji sukūrė daugiau nei dvidešimt romanų. Autorės knygų siužetai dažniausiai vystomi sudėtingais laikais ir nagrinėja šeimų santykius, moterų draugystę, romanai pasižymi įtaigiais psichologiniais veikėjų portretais. Tarp populiariausių rašytojos kūrinių yra romanai „Lakštingala“, „Sugrįžimas į Aliaską“ bei „Namų frontas“, puikiai įvertinti ir Lietuvos skaitytojų.

Domina jautrios, sukrečiančios istorijos? Trumpas aprašymas leidžia tikėtis būtent tokio pasakojimo, tad kviečiame knygą įsigyti internetu. Online knygyne pirkti siūlome ir kitų žanrų skaitinių, kuriuos išsirinkti paprasta. Nurodytas puslapių skaičius padės įvertinti apimtį, santrauka su aprašymų ir ištraukomis leis apsispręsti dėl turinio. Taip pat pasidomėkite ir atsiliepimais bei apžvalgomis. Priminsime, kad knygyne galite apsipirkti pigiau. Gerų kainų ieškokite akcijų ir išpardavimų kategorijose.


 • Pavadinimas originalo kalba: The Four Winds
 • Autorius: Kristin Hannah
 • Leidėjas: Jotema
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 196
 • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955139973
 • Vertėjas: Paulė Budraitė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Keturi vėjai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Keturi vėjai, kurią skaitytojams dovanoja Kristin Hannah. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristin Hannah su knyga Keturi vėjai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Keturi vėjai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristin Hannah. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Keturi vėjai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Keturi vėjai" perkama kartu