0

Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 14,69 €
Kaina knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 6.30 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9785415025411

2020-11-30 14.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR" aprašymas

Amazon, Apple, Facebook ir Google yra keturios įtakingiausios kompanijos pasaulyje. Kone visi yra įsitikinę, kad žino, kaip jos tiek pasiekė. Ir beveik visi klysta. Verslo profesorius Scott Galoway knygoje „Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR“ praskleidžia mitų ir paslapčių šydą, gaubianti didžiausių pasaulio kompanijų sėkmės istorijas.  


Per pastaruosius du dešimtmečius apie šias kompanijas buvo nemažai prirašyta. Daug kas bandė analizuoti jų sėkmės priežastis, tačiau niekam nepavyko taip tiksliai atskleisti jų galios ir stulbinančios sėkmės ištakų kaip Scott Galloway.


Užuot patikėjęs mitais, kuriuos skleidžia pačios kompanijos, Galloway užduoda esminius klausimus. Kaip Ketvertas įsiskverbė į mūsų gyvenimus tiek, kad to nebeįmanoma išvengti ar, pavyzdžiui, boikotuoti? Kodėl rinka atleidžia šioms kompanijoms klaidas, kurios kitus tiesiog sunaikintų? Kol jos lenktyniauja, kuri pirmoji taps trilijono dolerių vertės kompanija, ar įmanoma, kad kas nors joms mestų iššūkį?


Autorius, kuris laikomas vienu žinomiausių verslo profesorių pasaulyje, knygoje „Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR“ savo nepakartojamu stiliumi aiškina Ketverto strategijas, kurios slypi po jų blizgia išore.  Jis atskleidžia, kaip kompanijos manipuliuoja pagrindiniais emociniais poreikiais, būdingais mums nuo tada, kai mūsų protėviai dar gyveno urvuose. Ir šios kompanijos tai daro tokiu greičiu ir mastu, kad kitiems darosi tiesiog per sunku joms prilygti. Autorius taip pat pataria, kaip iš didžiųjų kompanijų išmoktas pamokas panaudoti savo versle ar karjeroje.


Nesvarbu, ar norite su jomis varžytis, ar bendradarbiauti, ar tiesiog gyventi pasaulyje, kuriame jos dominuoja, jūs privalote suprasti Ketvertą.


„Didžiausių technologijų kompanijų galia sulaukia vis daugiau kruopščių tyrinėjimų, o Niujorko universiteto verslo profesorius S. Galloway atskleidžia, kaip Amazon, Apple, Facebook ir Google sukūrė savo didžiules imperijas.“


Publishers Weekly


„S. Galloway atveria skaitytojui akis ir paaiškina Amazon, Apple, Facebook ir Google dominavimo priežastis. Jis analizuoja, kaip šios kompanijos tampa vis vertingesnėmis, kaip išnaudoja mažą kapitalo vertę ir kas dar labiau sustiprintų jų dominavimą.“


Brad Stone, Bloomberg TechnologyScott Galloway yra Niujorko universiteto Sterno verslo mokyklos profesorius. Jis dėsto prekės ženklų strategiją ir skaitmeninę rinkodarą Verslo administravimo magistro studentams. Jis pats yra įkūręs devynias įmones. 2012 metais buvo įtrauktas į geriausių pasaulio verslo profesorių 50-tuką. Jo vaizdo įrašai Youtube peržiūrėti dešimtis milijonų kartų. „Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR“ – pirmoji jo knyga.


Iš anglų kalbos vertė. Justas Kačerauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystė

Scott Galloway parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Scott Galloway tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ketvertas: neregimoji „Amazon“, „Apple“, „Facebook“ ir „Google“ DNR" perkama kartu