0

Ketvirtadieniais aštuntą

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 4,79 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ketvirtadieniais aštuntą

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090306635

2021-03-31 4.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ketvirtadieniais aštuntą" aprašymas

Antrasis leidimas.

Kiekvieną savaitę keturios moterys įrašydavo šiuos žodžius į darbo kalendorių. Jos susitikdavo prie pusryčių stalo ir kalbėdavosi apie atrastas gyvenimo tiesas. Išsipasakodavo. Drąsino ir išties nuoširdžiai palaikė viena kitą.

Klerei teko išgyventi netikėtas skyrybas. Ji nesitvėrė pykčiu ir troško atkeršyti, kol sužinojo apie buvusį vyrą tai, kas paskatino pervertinti savo poelgius.

Karenai nėra net trisdešimt. Ji tiki, kad tokio amžiaus būtina priimti iššūkius ir siekti savo svajonių. Jos svajonė – tapti aktore. Nors, tėvų nuomone, Karena turėtų elgtis taip kaip jos praktiškoji sesuo.

Liza – šeštą dešimtį bebaigianti našlė, turinti puikų darbą. Ši moteris nusprendė branginti kiekvieną gyvenimo akimirką. Kodėl gi ne, jei gyvenimas siūlo ir romantinių galimybių?

Džulijai netrukus sukaks keturiasdešimt. Jos vyras – gerbiamas mokyklos direktorius, vaikai jau paaugliai, o ir ji pati pradėjo savo verslą. Viskas klostosi kaip numatyta, kol Džulija sužino, kad laukiasi kūdikio.

Ketvirtadieniais aštuntą laikas pagalvoti apie savo gyvenimą. O dar – apie drauges...

„Romanas „Ketvirtadieniais aštuntą“ – tai pasakojimas apie paprastas moteris, susidūrusias su ypatingomis aplinkybėmis. D. Macomber pateikia jų istorijas su gilia įžvalga. Ir įsijausdama į jų padėtį, ir nenukrypdama nuo gyvenimo tiesos. Šios moterys – gyvybingos ir tvirtos, drąsios ir ryžtingos – primins skaitytojoms pripažintų autorių Rosamunde Pilcher ir Maeve Binchy romanų veikėjas.“
Amazon.com

Iš anglų kalbos vertė Elzė Tilindytė

Parašykite atsiliepimą apie "Ketvirtadieniais aštuntą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ketvirtadieniais aštuntą, kurią skaitytojams dovanoja Debbie Macomber. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Debbie Macomber su knyga Ketvirtadieniais aštuntą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ketvirtadieniais aštuntą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Debbie Macomber. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ketvirtadieniais aštuntą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ketvirtadieniais aštuntą" perkama kartu