BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas

į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 16.99 SoldOut

Knygos "Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas" aprašymas

Knyga „Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas“ supažindina su didžiausiais pasaulio pokyčiais, technologijų įtaka mūsų gyvenimui ir paaiškina, kaip tuos pokyčius valdyti, kad ateitis priklausytų nuo mūsų pačių.

Ketvirtoji pramonės revoliucija keičia viską – mūsų bendravimą, darbą, ekonomiką, valstybės valdymą ir net tai, ką reiškia būti žmogumi.
Visi turime prisidėti formuojant tokią ateitį, kokioje norime gyventi. Tačiau, ką reikia žinoti ir daryti, kad tai pasiektume?

Pasaulio Ekonomikos Forumo įkūrėjas ir vykdantysis pirmininkas Klaus Schwab atskleidė kaip sparčiai pokyčiai ritasi per pasaulį. Pasak autoriaus, gyvename laiku, kai tik nuo mūsų priklauso, kad technologijų kupina ateitis būtų saugi, etiška ir tvari. 
 
Knyga „Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas“ atskleidžia, kaip bet kuris žmogus gali daryti įtaką technologijų nešamiems pokyčiams. Autorius, bendradarbiaudamas su daugiau nei 200 technologijų, ekonomikos ir sociologijos ekspertų, pristato praktinį vadovą žmonėms, verslo lyderiams, nuomonių formuotojams ir politikams – „Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas“.

Ši knyga išskiria svarbiausią technologinės revoliucijos varomąją jėgą, atkreipia dėmesį į svarbius veikėjus, kurie dažnai lieka nepastebėti, kai diskutuojame apie naujausius mokslinius atradimus ir analizuoja 12 skirtingų technologijų sričių, kurios yra reikšmingiausios žmonijos ateičiai.

Besivystančios technologijos nėra iš anksto nulemtos nekontroliuojamos jėgos, jos taip pat nėra ir paprasti įrankiai, kurių poveikį ir pasekmes žinome. Jaudinančios galimybės, kurias suteikia dirbtinis intelektas, kriptovaliutos, pažangios medžiagos ir biotechnologijos keičia visuomenę. Veiksmai, kurių imamės šiandien ir tie, kurių nesiimame, greitai įtrauks mus į dar galingesnių technologijų kūrimą.

Mūsų visų pareiga – eiti su progreso srove, o ne prieš ją. Knygoje „Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas“ sudedami visi taškai ir pasiūlomi praktiniai žingsniai, kurių gali imtis asmenys, verslai ar valdžia. Šiuo netikrumo bei pokyčių laiku, knyga siūlo būdus kaip patiems formuoti savo ateitį.

Profesorius Klaus Schwab (g. 1938 m.) – žinomas Vokietijos ekonomistas, Pasaulio Ekonomikos Forumo įkūrėjas ir vykdantysis pirmininkas. Jis yra ekonomikos ir inžinerijos mokslų daktaras, taip pat turi viešojo administravimo magistro laipsnį. 2016 metais išleido knygą „Ketvirtoji pramonės revoliucija“, kuri tapo pasauliniu bestseleriu ir buvo išversta į 30 kalbų. „Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas“ – tai naujausia jo knyga, papildanti ankstesnėje išsakytas idėjas praktiniais patarimais. Šią knygą K. Schwab parašė drauge su kolega ir Pasaulio Ekonomikos Forumo vykdomojo komiteto Nocholas Davis.


Iš anglų kalbos vertė Skirmantė. RamoškaitėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Gamta ir mokslas

Klausas Švabas (Klaus Schwab), Nicholas Davis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Klausas Švabas (Klaus Schwab), Nicholas Davis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas" perkama kartu