0

Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas

  • Nuolaida knygai -30%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina Internetu: 16,99 €
Kaina Knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (30%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9785415025404

2020-08-31 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas" aprašymas

Knyga „Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas“ supažindina su didžiausiais pasaulio pokyčiais, technologijų įtaka mūsų gyvenimui ir paaiškina, kaip tuos pokyčius valdyti, kad ateitis priklausytų nuo mūsų pačių.

Ketvirtoji pramonės revoliucija keičia viską – mūsų bendravimą, darbą, ekonomiką, valstybės valdymą ir net tai, ką reiškia būti žmogumi.
Visi turime prisidėti formuojant tokią ateitį, kokioje norime gyventi. Tačiau, ką reikia žinoti ir daryti, kad tai pasiektume?

Pasaulio Ekonomikos Forumo įkūrėjas ir vykdantysis pirmininkas Klaus Schwab atskleidė kaip sparčiai pokyčiai ritasi per pasaulį. Pasak autoriaus, gyvename laiku, kai tik nuo mūsų priklauso, kad technologijų kupina ateitis būtų saugi, etiška ir tvari. 
 
Knyga „Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas“ atskleidžia, kaip bet kuris žmogus gali daryti įtaką technologijų nešamiems pokyčiams. Autorius, bendradarbiaudamas su daugiau nei 200 technologijų, ekonomikos ir sociologijos ekspertų, pristato praktinį vadovą žmonėms, verslo lyderiams, nuomonių formuotojams ir politikams – „Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas“.

Ši knyga išskiria svarbiausią technologinės revoliucijos varomąją jėgą, atkreipia dėmesį į svarbius veikėjus, kurie dažnai lieka nepastebėti, kai diskutuojame apie naujausius mokslinius atradimus ir analizuoja 12 skirtingų technologijų sričių, kurios yra reikšmingiausios žmonijos ateičiai.

Besivystančios technologijos nėra iš anksto nulemtos nekontroliuojamos jėgos, jos taip pat nėra ir paprasti įrankiai, kurių poveikį ir pasekmes žinome. Jaudinančios galimybės, kurias suteikia dirbtinis intelektas, kriptovaliutos, pažangios medžiagos ir biotechnologijos keičia visuomenę. Veiksmai, kurių imamės šiandien ir tie, kurių nesiimame, greitai įtrauks mus į dar galingesnių technologijų kūrimą.

Mūsų visų pareiga – eiti su progreso srove, o ne prieš ją. Knygoje „Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas“ sudedami visi taškai ir pasiūlomi praktiniai žingsniai, kurių gali imtis asmenys, verslai ar valdžia. Šiuo netikrumo bei pokyčių laiku, knyga siūlo būdus kaip patiems formuoti savo ateitį.

Profesorius Klaus Schwab (g. 1938 m.) – žinomas Vokietijos ekonomistas, Pasaulio Ekonomikos Forumo įkūrėjas ir vykdantysis pirmininkas. Jis yra ekonomikos ir inžinerijos mokslų daktaras, taip pat turi viešojo administravimo magistro laipsnį. 2016 metais išleido knygą „Ketvirtoji pramonės revoliucija“, kuri tapo pasauliniu bestseleriu ir buvo išversta į 30 kalbų. „Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas“ – tai naujausia jo knyga, papildanti ankstesnėje išsakytas idėjas praktiniais patarimais. Šią knygą K. Schwab parašė drauge su kolega ir Pasaulio Ekonomikos Forumo vykdomojo komiteto Nocholas Davis.


Iš anglų kalbos vertė Skirmantė. Ramoškaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimas. Gamta


Dažniausiai perkama kartu