0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kevalas

  • Nuolaida knygai -70%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 7.90 € (70%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kevalas" aprašymas

Trudė išdavė savo vyrą Džoną. Ji vis dar gyvena sutuoktinio name - nušiurusioje neįkainojamoje Londono pilaitėje, - bet Džono čia nėra. Ji susimetusi su Džono broliu, banalybių meistru Klodu; jiedu kurpia planą. Tačiau jų sąmokslą stebi liudininkas — smalsuolis devynių mėnesių jos įsčių gyventojas.

Iš neįprastos perspektyvos pasakojamą „Kevalo“ istoriją apie žmogžudystę ir apgaulę sukūrė pasaulinio lygio meistras.

Būti įspraustam riešuto kevale, dviejuose coliuose dramblio kaulo, smėlio grūdelyje išvysti visą pasaulį... Kodėl gi ne, jeigu visa literatūra, visas menas, visos žmonijos pastangos yra tik taškelis visų įmanomybių visatoje.

Ian McEwan (Janas Makjuanas) yra daugiau nei tuzino nepaprastai populiarių knygų autorius, įskaitant ir jau išverstus į lietuvių kalbą romanus, kaip antai „Česilo pakrantėje“, „Atpirkimas“, „Šeštadienis“, „Amsterdamas“, „Vaiko gerovė“ ir kt. Šešios šio autoriaus knygos buvo nominuotos Bookerio premijai, iš jų dauguma pateko į trumpąjį sąrašą, o romanas „Amsterdamas“ 1998 metais šią premiją laimėjo.

„Kevalas“ - tai sfera, Venecijos stiklo prespapjė... Tai sąmoningai vėlyvas, prikišamai elegiškas šedevras, koduojantis viską, ką McEwanas išmoko ir išmano apie šio pobūdžio meną."
The Guardian

"Kevale“ McEwanas pasirodo kaip penkiakovininkas pačiame jėgų žydėjime, vienodai gerai atliekantis keletą labai skirtingų užduočių. Šiuolaikinė literatūros kultūra retai kada apdovanoja aukso medaliais komediją, bet šio gyvo, vyriško, žvitraus pasirodymo pražiopsoti negalima."
Sunday Times (London)

"Kūrybiškas lošimas, kuris neabejotinai atsiperka. Šis sąmojingas ir lengvai tragiškas kerintis romanas - odė žmonijos grožiui, egoizmui ir neišsenkančiam ilgesiui."
Mail on Sunday

"Šiame žiauriai protingame romane vyksta žymiai daugiau, nei iš pirmo žvilgsnio kliudo akis. Ir žaismingas, ir mirtinai rimtas, žavintis ir pykdantis McEwano kūrinys sunkiausiai iš visų kitų jo tekstų telpa į kokius nors konkrečius rėmus, todėl dar įdomesnis."
The Times (London)

"Ir kas galėjo pamanyti, kad McEwanas gebėtų suplakti aukštosios ir populiariosios literatūros žanrus ir sukurti tokį įmantrų maloniai skaitomą mutinį?"
The Independent

Iš anglų kalbos vertė Paulė Budraitė


  • Autorius: Ian McEwan
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955136552

Parašykite atsiliepimą apie "Kevalas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kevalas", kurią skaitytojams dovanoja Ian McEwan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ian McEwan su knyga "Kevalas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kevalas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ian McEwan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kevalas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kevalas" perkama kartu