0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kia Ora, Naujoji Zelandija

Kaina internetu: 19,99 €
Kaina knygyne: 25,19 €*
Sutaupote: 5.20 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kia Ora, Naujoji Zelandija" aprašymas

Geografas, žurnalistas, keliautojas Rytas Šalna skaitytojams pristato unikalią knygą „Kia ora, Naujoji Zelandija“. Tai pirmoji tokio tipo lietuvių autoriaus knyga apie šią nepaprasto grožio šalį.

Į Naująją Zelandiją visų pasaulio keliautojų akys krypo jau seniai. Prieš keletą metų Naujosios Zelandijos kryptis tapo itin populiari ir tarp lietuvių. Nenuostabu, juk ši šalis vilioja savo egzotiška kultūra, vietiniais papročiais bei didinga, kontrastais pasižyminčia gamta. Vos vienoje šalyje įmanoma pamatyti ir fjordus, ir veikiančius ugnikalnius, ir smėlėtus „atvirukinius“ paplūdimius, ir ledynus, ir didingus miškus bei karštąsias versmes.

Knyga „Kia ora, Naujoji Zelandija“ apima platų temų spektrą. Autorius nepaprastai įdomiai rašo apie šalies gyvūnus bei augaliją, geografinę aplinką, žmonių mentalitetą, politiką bei ekonomiką. Leidinys bus itin pravartus tiek iš tolo besidomintiems Naująja Zelandija, tiek ketinantiems vykti į šį pasaulio kampelį. Rytas Šalna skyrė dėmesio ir turizmui.

Naujoji Zelandija yra ne vien tik nuostabių peizažų ir gamtos kontrastų šalis. Kaip ir visur – čia yra itin svarbūs ir žmonės. Rytis Šalna savo knygoje daug pasakoja apie maorius, jų kultūrą bei istoriją. Maoriai – Naujosios Zelandijos tauta, kurios protėviai X-XIV amžiuje atsikėlė iš Centrinės Polinezijos. Ši gentis, kaip ir dauguma čiabuvių kolonizuotose šalyse, išgyveno sunkius laikus, dvidešimtame amžiuje jiems teko kovoti su diskriminacija bei rasizmu. Tačiau dabar maoriai yra neatsiejami nuo šalies gyvenimo.

Rytas Šalna gimė 1967-tais metais. Kelionėmis susidomėjo būdamas vos dvylikos metų ir dar besimokydamas mokykloje keliavo į artimas šalis, o vėliau į pėsčiųjų žygius Kaukaze ir Vidurio Azijoje. Autorius studijavo geografiją, dirbo dėstytoju, parašė apie penkiasdešimt geografijos ir istorijos vadovėlių. 1988-tais metais Rytas Šalna pradėjo vadovauti keliautojų ekspedicinėms grupėms, o nuo 1995-tų metų dirba gidu. Nuo 1994-tų metų vadovauja Lietuvos geografijos mokytojų asociacijai. Autorius aplankė daugiau nei aštuoniasdešimt šalių, jis nuolat rašo straipsnius apie keliones, taip pat pažintinius leidinius, dalyvauja televizijos ir radijo laidose. Be geografijos vadovėlių Rytas Šalna dar yra išleidęs pažintines knygas „Geokubas“, „Įdomybių geografija“, „Kelionių razinos“, „Peru spalvos“.


  • Autorius: Rytas Šalna
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094421464

Parašykite atsiliepimą apie "Kia Ora, Naujoji Zelandija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

Rytas Šalna parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kia Ora, Naujoji Zelandija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kia Ora, Naujoji Zelandija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kia Ora, Naujoji Zelandija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kia Ora, Naujoji Zelandija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rytas Šalna tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kia Ora, Naujoji Zelandija" perkama kartu