⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-04 marina

Idomios istorijos, gerietiska knyga. rekomenduoju.


2022-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė" aprašymas

Vandenyno pakraštyje, aukštame švyturyje, įsikuria naujas gyventojas Čarlis. Čia jis sutinka mažą smalsią pelytę ir užsimezga DIDELĖ DRAUGYSTĖ!

Lydimi bičiulių, Čarlis ir Pupelė puola į nuotykius, įveikia rūsčią audrą ir net išmoksta skraidyti! Tačiau vieną dieną kibiras dingsta. Pupelė nusprendžia leistis į žygį ir išsiaiškinti – kurgi prapuolė Čarlis??Kiti taip pat domėjosi


2020-11-04

Idomios istorijos, gerietiska knyga. rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė", kurį pristato Eidvilė Viktorija Buožytė. Siūlome ne tik išsamų "Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Eidvilė Viktorija Buožytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė" perkama kartu