⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias

Kaina: 7,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias" aprašymas

Dr. Manto Martišiaus knyga „Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias“, skirta visiems, kurie nori padidinti savo finansinį raštingumą. Autorius padės susivokti painiuose ekonomikos terminų labirintuose bei suprasti, kokios aplinkybės ją veikia.

Pasak trumpo aprašymo, ši knyga rekomenduojama tiems, kurie ekonomikos pasaulyje nesijaučia tvirtai. Lyg ir žinote, kas yra infliacija, bet paaiškinti sudėtinga? Lyg ir girdėjote, kas yra perkamoji galia, bet nesate iki galo įsitikinęs ar tikrai terminą suvokiate teisingai? O gal norite sužinoti, kas paskatino 2009-tų metų pasaulinę finansų krizę? Jei linktelėjote galvą, tai siūlome atsiversti parastai ir aiškiai parašytą knygą „Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias“.

Dažnas bijo domėtis finansiniais dalykais, nes įsivaizduoja, kad greitai taps nuobodu, o sudėtingi terminai vers jaustis nejaukiai. Tačiau dr. Mantas Martišius rašo labai įtraukiančiai ir įvairios ekonominės sąvokos bei reiškiniai tampa perkandami net visiškiems šio mokslo naujokams. Be to, knyga sudaryta taip, kad tiktų tiek skubantiems, tiek ir norintiems rimčiau įsigilinti. Tekstą galima skaityti nuosekliai ir taip iš knygos gauti maksimalią naudą. Norite medžiagą įveikti greičiau? Skaitykite išskirtas istorijas, iliustruojančias kiekvieną skyrių.

Perskaitę leidinį „Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias“ jūs žinosite gerokai daugiau. Tekstas apima krizes, korupcijos skandalus, pinigų plovimą, vartojimo pliusus ir minusus, verslo niuansus ir kitas finansinio pasaulio įdomybes, nupiešiančias platų vaizdą, kaip skirtingi dalykai ir aplinkybės veikia mūsų ekonomiką.

Dr. Mantas Martišius (g. 1977) – žurnalistas, filosofijos mokslų daktaras, buvęs Vilniaus universiteto dėstytojas, Lietuvos radijo ir televizijos komisijos vadovas, informacinių karų ir propagandos teorijos tyrinėtojas.

Jei ekonomika jums atrodo „tamsus miškas“, siūlome knygą „Kiek kainuoja laikas?“ įsigyti internetu! Pirkti online rasite ir daugiau mokslo populiarinimo žanro literatūros ar leidinių, kurie leis pasimėgauti įdomiais siužetais ar daugialypiais veikėjais. Rinktis knygas patogu, nes kiekviena turi aprašymą su santrauka, puslapių skaičiumi bei ištraukomis, taip pat visada galima atsižvelgti į atsiliepimus bei apžvalgas. Na, o jei domina geros kainos ir norite apsipirkti pigiau, apžiūrėkite knygyno išpardavimus bei akcijas.


  • Autorius: Mantas Martišius
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443602

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Mantas Martišius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mantas Martišius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias" perkama kartu