⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kiekvienai protingai mergaitei: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų

Kaina: 5,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kiekvienai protingai mergaitei: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų" aprašymas

Kas atsitinka nuotraukoms, kurias paskelbi feisbuke? Kuo baigusi mokyklą norėjo tapti Angela Merkel? Ką poetė Kora Koralina pardavinėjo kartu su savo eilėraščiais?

Ši knyga "Kiekvienai protingai mergaitei: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų" – tai nepaprastai smagus protmūšis. Pasitikrink, ką žinai: atsakyk į 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių įvairių sričių klausimų! Apibrėžk teisingą atsakymą ir kitoje lapo pusėje atrask linksmą ir netikėtą paaiškinimą. Išspręsk papildomą painų galvosūkį ir sužinok savo, kaip protmūšio herojės, lygį.


  • Autorius: Christine Stahr
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 158
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094404207

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kiekvienai protingai mergaitei: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kiekvienai protingai mergaitei: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų", kurį pristato Christine Stahr. Siūlome ne tik išsamų "Kiekvienai protingai mergaitei: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Christine Stahr. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kiekvienai protingai mergaitei: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kiekvienai protingai mergaitei: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kiekvienai protingai mergaitei: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų" perkama kartu