0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą

Sudarė: Stasys Lipskis
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 1.49 SoldOut

Knygos "Kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą" aprašymas

Knyga-albumas "Kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą" apie palaimintąjį popiežių Joną Paulių II. Čia spausdinamos nuotraukos iš Lietuvos centrinio valstybės archyvo apie popiežiaus viešnagę Lietuvoje 1993 metais, tai pat jo kalbų ištraukas, pateikiama nemažai šventojo Tėvo minčių.


  • Autorius: Stasys Lipskis
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 25x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955669920

Parašykite atsiliepimą apie "Kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą", kurią skaitytojams dovanoja Stasys Lipskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stasys Lipskis su knyga "Kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Lipskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą" perkama kartu