0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiekvienas autistiškas vaikas norėtų, kad jūs žinotumėte dešimt dalykų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kiekvienas autistiškas vaikas norėtų, kad jūs žinotumėte dešimt dalykų


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.89 SoldOut
Knygos "Kiekvienas autistiškas vaikas norėtų, kad jūs žinotumėte dešimt dalykų" aprašymas
Ellen Notbohm (Elen Notbom) – žurnalo Autism Asperger’s Digest skilties redaktorė ir apdovanojimą pelniusios knygos 1001 Great Ideas for Teaching and Raising Children with Autism Spectrum Disorders bendraautorė.
Autizmui pastaraisiais metais visuomenė skiria vis daugiau dėmesio; šis reiškinys vis plačiau nagrinėjamas, nes su autistais susiduriame vis dažniau. Todėl tiek tiems, kurių šeimoje auga autistas, tiek tiems, kurie turi jį mokyti ar su juo dirbti, gali būti pravartus vadovas po pasaulį, regimą tokio žmogaus akimis. Pati būdama vaiko autisto mama, autorė paprastai ir aiškiai šioje knygoje pasakoja apie dalykus, kuriuos turėtų žinoti kiekviena tokį vaiką auginanti šeima. Žinoti, ką jam sakyti vienomis ar kitomis aplinkybėmis, ką daryti ir ko jokiu būdu nedaryti. „Vaikas autistas pasaulį mato kitaip. O mūsų uždavinys – pripažinti ir įvertinti kitokį jo mąstymo ir pasaulio pažinimo būdą. Todėl turime „įgarsinti“ jo mintis ir jausmus, net jeigu jis pats nekalba žodžiais. Jei to nepadarysime, mūsų vaiko autizmas reikšis praleistomis galimybėmis, neatrastomis dovanomis. Todėl reikia veikti“, – sako Ellen Notbohm. Šią glaustą ir informatyvią knygą turėtų perskaityti kiekvienas tėvas, mokytojas, socialinis darbuotojas, psichoterapeutas ir gydytojas. Humoro ir atjautos kupina knyga apibrėžia dešimt svarbiausių dalykų, apibūdinančių autistiškų vaikų protus ir širdis. Asmeninė Ellen, kaip mamos, žurnalo apie autizmą skilties redaktorės ir daugelio tėvams skirtų žurnalų bendradarbės, patirtis bus naudinga visiems, kurie bendrauja su autizmo spektro sutrikimų varginamais vaikais.
Iš anglų kalbos vertė Viktorija Labuckienė

  • Autorius: Ellen Notbohm
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 127
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986168829

Parašykite atsiliepimą apie "Kiekvienas autistiškas vaikas norėtų, kad jūs žinotumėte dešimt dalykų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kiekvienas autistiškas vaikas norėtų, kad jūs žinotumėte dešimt dalykų, kurią skaitytojams dovanoja Ellen Notbohm. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ellen Notbohm su knyga Kiekvienas autistiškas vaikas norėtų, kad jūs žinotumėte dešimt dalykų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kiekvienas autistiškas vaikas norėtų, kad jūs žinotumėte dešimt dalykų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ellen Notbohm. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kiekvienas autistiškas vaikas norėtų, kad jūs žinotumėte dešimt dalykų palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kiekvienas autistiškas vaikas norėtų, kad jūs žinotumėte dešimt dalykų" perkama kartu