⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiekvienos dienos terapija

5.0
(17 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-11-23 Ugnė

Liūdna, kad baigiau. Nekantrauju vėl ją perskaityti!


Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 8.19 SoldOut

Knygos "Kiekvienos dienos terapija" aprašymas

iš baltu sniegu pasidengusių žiedų
einu tik pas Tave aš atsigert žydėjimo

iš vasaros vis dar šviesių naktų
įkvėpt Tavęs, Dangaus ir saulės

iš mūsų motinų pirmųjų bučinių
išlikusių ant mūsų veido

einu tikėti, kad pasaulis gali būti toks,
kokį pats po savęs kas dieną palieku

iš draugų kaip angelų artumo
iš rankų jų, kurios kaip Dievo rankos

apkabina, laiko ir palydi
einu, išgirdęs savo širdį ir be baimių,

klausyt ne paukščių, ne garsų
ir net ne muzikos

einu klausyt širdies
ir liepų medumi kvepėti

Benas Lyris turi daug vaidmenų: jis kunigas, jis psichologinės pagalbos konsultantas, jis sielovadininkas, jis visuomenės sveikatos specialistas. Benas visada ieško būdų įkvėpti gyvenimo meilę, santarvę su savimi, pokyčius. Jo knyga „Kiekvienos dienos terapija“ – autoriaus gyvenimo patirtys bei išgyvenimai, su kuriais jis tikisi susigyventi. Dvasiniai skaitiniai motyvuoja ieškoti harmonijos ir susitaikyti su aplinkiniais bei savo trūkumais.

Benas Lyris tiki, kad visas sunkias situacijas įmanoma ištverti, jei turi tikslą ir žinai, kam to reikia. Savo knygoje „Kiekvienos dienos terapija“ jis kviečia atrasti akimirkos grožį, nes būtent šiandien reikia nugyventi gražiausią savo gyvenimo dieną.

„Kiekvienos dienos terapija“ yra kvietimas mylėti savo draugus, vertinti draugystę, atrasti dėkojimo ir atleidimo galią. Knyga įkvepia kitaip pažvelgti į savo pralaimėjimus, ligas, priimti savo prigimtį bei unikalumą, nebandyti tapti tokiais kaip visi, pritarimų ieškoti tarp artimųjų, o ne kliautis pasaulio nuomonę, mažiau save kritikuoti.

Tekstuose daug minčių pamąstymui. Kas yra branda? Gebėjimas paleisti savo baimes, šios dienos svarbos atradimas, vidinės laisvės paieškos, susitaikymas su netobulumu, materialinių gėrybių nesivaikymas, atleidimas? Autorius kviečia mąstyti ir atsakymų ieškoti kartu. Jis siūlo kasdien ieškoti dalykų ir įvykių, kurie įkvepia priimti ir švęsti gyvenimą su visa jo spalvų gama.

„Kiekvienos dienos terapija“ primena pokalbius, pamąstymus, dienoraščio žanrą. Benas Lyris tikisi, kad knyga pradės ar pabaigs kiekvieną jūsų dieną.

Benas Lyris (tikras vardas Benas Audrius Martusevičius) – kunigas, sielovadininkas, poetas, autorius. Prieš pasirinkdamas kunigo kelią Benas norėjo studijuoti mediciną, tačiau galiausiai, paskatintas finansinio nepritekliaus, pasuko dvasininko keliu ir šiandien kitais būdais gydo žmones. Benas Lyris randa būdą kaip pasiekti šiandien tikėjimo išsižadėjusių žmonių širdis. Savo knygose jis kalba paprastais žodžiais, neperša religijos, nemoko, tačiau per patirtis ir per nuoširdžius jausmų aprašymus paliečia visiems svarbius klausimus.

Pavargote nuo kasdienybės? Gali būti, kad knyga „Kiekvienos dienos terapija“ skirta kaip tik jums ir kviečiame ją įsigyti internetu. Online knygyne siūlome ne tik geras kainas, bet ir gausų asortimentą įvairių kūrinių. Dalykinė literatūra ar įtraukiantys trilerių siužetai? Patarimai ar veikėjų jausmų peripetijos? Spręsti jums! Šalia kiekvienos knygos rasite trumpą aprašymą, santrauką, nurodytą puslapių skaičių ir kitą informaciją, taip pat nemažai ištraukų. Jei vis dar sunku išsirinkti, paieškokite atsiliepimų ir apžvalgų, o mes dar priminsime, kad akcijų ir išpardavimų metu knygas pirkti kviečiame pigiau.


  • Autorius: Benas Lyris
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142646

Kiti taip pat domėjosi


2022-11-23

Liūdna, kad baigiau. Nekantrauju vėl ją perskaityti!

2022-11-22

Man patiko ši knyga! Ištikimas katalikiškam mokymui, pakankamai gilus ir vienodai aktualus šiandieninei krikščioniškajai tikrovei.

2022-11-17

Nuostabi knyga, kurioje pateikiami gyvenimą keičiantys, tačiau įveikiami kasdieniai iššūkiai, padedantys išnaudoti visas galimybes.

2022-11-16

Tai nuostabi knyga ir būtų puiki dovana kažkam! Man tikrai patiko

2022-11-11

Tai nuostabi knyga. Jei ieškote šiltų, įtraukiančių patarimų, kuriuos galėtumėte įtraukti į savo kasdienį gyvenimą ir dvasines praktikas, ši knyga yra puikus pasirinkimas.

2022-11-09

kiekvienas ras kažką sau gražaus

2022-03-23

2022-03-14

mano nuomone, tokio žanro knygos yra labai vertingos, todėl tikrai kiekvienas iš mūsų turėtų nepabijoti ir perskaityti nors vieną kartą

2021-09-20

Viena iš nuoširdžiausių mano skaitytų knygų, ypatinga asmenybė. Stipriai perteikta žinutė, rekomenduoju

2021-09-15

Nuoširdžiai rekomenduoju tiems, kurie bijo ką nors gyvenime keisti dėl kitų nuomonės

2021-08-31

Knyga turtinga labai daug atžvilgių. Įvairių problemų sprendimo būdai, nuoširdūs patarimai padedantys kiekvienoje dienoje. Rekomenduoju

2021-01-18

as tik dabar uzsisakiau sią knygą, bet sekiau sio kunigo įdomius pasisakymus, labai patiko, tikiuosi , kad si knyga bus tikrai įdomi

2020-12-17

ypatinga knyga, esi laimingas.

2020-12-14

B. Lyris šiais metais tapo mano atradimu. Be galo geros autoriaus mintys, samprotavimai, likau sužavėta jo kūrybos. Rekomenduoju, tikrai 10/10. Va čia tai kunigas iš didžiosios raidės.

2020-12-14

Puikūs patarimai, gražūs ir prasmingi žodžiai. Labai laukiau šios knygos ir pagaliau sulaukiau. Beskaitant priverčia susimąstyti, kiekvieną dieną beskantant buvo lyg terapiją mokantis iš naujo kaip reikia būti su savimi.

2020-12-02

Likau labai patenkintas perskaitęs. Verta dėmesio knyga.

2020-11-24

Knyga padėjo sužinoti daug dalykų apie save, savo baimes ir kaip su jomis gyventi. Rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie "Kiekvienos dienos terapija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Benas Lyris pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kiekvienos dienos terapija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kiekvienos dienos terapija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kiekvienos dienos terapija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kiekvienos dienos terapija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Benas Lyris tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kiekvienos dienos terapija" perkama kartu