0

Kiekvienos moters svajonė

4.9
(7 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-08-20 Edita

Super! Kaip ir visos šios serijos knygos. Įdomi, nenuobodi, tad norėjosi kuo greičiau perskaityti.

Informacija

Kiekvienos moters svajonė

  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094060984

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kiekvienos moters svajonė" aprašymas
Maistas ir meilė – puikus derinys, todėl nieko keista, kad populiarioji rašytoja Susan Mallery imasi pikantiškos knygų serijos apie Buchananų restoranų imperiją.
Gaivaus deserto karštai dienai paslaptis
Trys šalti ledų rutuliukai
Triskart aistringai mylėjusiai ir triskart nudegusiai Danei Buchanan reikia
atsipūsti. Dabar pats metas imtis ieškoti savo šaknų, o tiksliau – tikrojo tėvo.
Saldžiarūgštis apelsinas
Kas galėjo pagalvoti, kad jis – vienas iš kandidatų į prezidentus? Dukters nebuvėlės atsiradimas ne tik sukrečia jo šeimos gyvenimą, bet ir gali pridaryti žalos rinkiminei kampanijai. Tačiau gražuoliukas Aleksas Kenfildas, Danės tėvo įsūnis ir rinkimų kampanijos štabo vadovas, nieku gyvu neleis, kad taip nutiktų. Papuošimui – mėtos šakelė Danė moka priimti iššūkius. To dar betrūko, kad kažkoks vyriškis, net ir toks žavus kaip Aleksas, kištųsi į jos asmeninį gyvenimą. O Aleksas irgi nepėsčias. Skanaus!
Tik ne viską surikiuosi pagal taisykles – gyvenimas kupinas netikėtumų.
Ketvirtoji - paskutinė - Susan Mallery knyga apie Buchananų restoranų imperiją. Rudenį Jūsų lauks jau nauja, nemažiau intriguojanti Susan Mallery knygų trilogija.
Iš anglų kalbos vertė Algina Dzvonkienė
2012-01-17

Puiki knygutė, puiki visa serija. Man tik nepatiko, kad daugelyje vietų pamiršti atskirti epizodai. Žinot, kažkas vyksta, paskui staiga kita siužeto linija pradedama nagrinėti, o nė mažiausio tarpelio nepalikta. Kol atsitokėji, kad čia jau apie ką kita kalba eina... Sutrikdo.

2010-08-20

Super! Kaip ir visos šios serijos knygos. Įdomi, nenuobodi, tad norėjosi kuo greičiau perskaityti.

2010-07-09

Labai patiko, džiaugiuosi, kad perskaičiau.

2010-07-02

Taip, visa serija labai vykusi, o ypač pirmoji ir šita. Apturėjau didelį malonumą ją skaitydama. Tarytum būčiau suvalgiusi didelę plytą šokolado su riešutais ir razinomis.

2010-06-28

Geras akcentas serijos uzbaigimui.Tikrai lengvai skaitesi,idomesnis toks siuzetas.Labai patinka kad nerezga paniu intrigu,viskas logiskai isiaikinama.Verta skaityti visas 4 knygas.

2010-06-16

Šita tai tokia gerulė :)

2010-06-13

Man patiko su Volkeriu ir šita. Nenuobodi, lengvam pasiskaitymui.

Parašykite atsiliepimą apie "Kiekvienos moters svajonė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kiekvienos moters svajonė, kurią skaitytojams dovanoja Susan Mallery. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susan Mallery su knyga Kiekvienos moters svajonė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kiekvienos moters svajonė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Mallery. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kiekvienos moters svajonė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kiekvienos moters svajonė" perkama kartu