0

Kineziterapijos pagrindai akušerijoje

Internetu: 4,49 €
Knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kineziterapijos pagrindai akušerijoje

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 70
  • ISBN ar kodas: 995569527

2020-05-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kineziterapija yra taikoma ne tik daugelio ligų atveju, bet ir normalaus, fiziologinio proceso - nėštumo metu, kaip vienas veiksmingiausių akušerijos profilaktikos ir gydymo būdų. Nėštumo metu ir po gimdymo moterys neatsitiktinai lankosi pas kineziterapeutą, nes nėštumo laikotarpiu moters organizme vyksta ne tik kaulų – raumenų pakitimai, bet tai yra ir fizinių bei emocinių pakitimų metas. Visi nėščiosios organizme vykstantys pakitimai reiškia sveikumo būseną, kadangi nėštumas nėra liga.

Ši mokomoji priemonė "Kineziterapijos pagrindai akušerijoje" būsimiems kineziterapijos specialistams suteiks pagrindinių žinių apie kineziterapijos taikymą akušerijoje, todėl kineziterapeutas daugeliui nėščiųjų galės padėti išlaikyti gerą sveikatos būklę, įvertinti ir kontroliuoti su nėštumu susijusius pasikeitimus. Pagrindinis kineziterapeuto uždavinys – parinkti saugius ir efektyvius pratimus nėštumo bei pogimdyminiu laikotarpiu. Mokomoji priemonė skiriama kineziterapijos specialybės studentams.
Šiame leidinyje "Kineziterapijos pagrindai akušerijoje" pateikiama žinių apie moters fiziologinius ir anatominius pokyčius nėštumo metu, apie kineziterapijos priemonių ir metodų taikymo ypatumus akušerijoje.

Leidinys parengtas pagal dalyko studijų „Kineziterapija sergant akušerinėmis – ginekologinėmis ir vaikų ligomis“ mokymo programą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu