⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kineziterapijos principai vaikams su plokščiapėdyste

11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-05-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kineziterapijos principai vaikams su plokščiapėdyste" aprašymas

Leidinys "Kineziterapijos principai vaikams su plokščiapėdyste" parengtas kolegijų studentams, studijuojantiems kineziterapiją. Metodinė knyga bus naudinga ir kitiems specialistams, dirbantiems reabilitacijos srityje. Knygoje "Kineziterapijos principai vaikams su plokščiapėdyste" supažindinama su pėdos skliautų anatomija, vystymosi ypatumais, aptariami plokščiapėdystės tipai ir biomechaninės pasekmės, pristatomi vaikų su plokščiapėdyste, kineziterapinio tyrimo, gydymo algoritmai ir kineziterapijos principai.


  • Autorius: Daiva Lenčiauskienė
  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094544729

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kineziterapijos principai vaikams su plokščiapėdyste"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kineziterapijos knygos

Daiva Lenčiauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kineziterapijos principai vaikams su plokščiapėdyste", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kineziterapijos principai vaikams su plokščiapėdyste" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kineziterapijos principai vaikams su plokščiapėdyste" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kineziterapijos principai vaikams su plokščiapėdyste"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daiva Lenčiauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kineziterapijos principai vaikams su plokščiapėdyste" perkama kartu