0

Kino teorija: įvadas per juslių prizmę

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kino teorija: įvadas per juslių prizmę

  • Leidėjas: Išmintis
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9785417010507

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kino teorija: įvadas per juslių prizmę" aprašymas

Ši knyga nemoko kurti filmų, nesiūlo jų analizės abėcėlės, nevedžioja po esamų ar buvusių filmų įvairovę. Atspirties tašku ji renkasi klausimą: koks yra kino ir žiūrovo santykis? Kaip, kokiomis juslėmis suvokiame filmus? Į šiuos klausimus Thomas Elsaesseris ir Malte Hageneris siūlo žvelgti per juslių prizmę – per skirtingus būdus, kuriais kinas kreipiasi į žiūrovą (vaizdu, garsu, netgi prisilytėjimu). Pagal šį juslių žemėlapį dėliodami skirtingas kino teorijas, autoriai supažindina ne vien su kino ir žiūrovo santykio variacijomis, bet ir su įvairiais būdais mąstyti apie kiną – iš skirtingų mokyklų, teorijų, disciplinų perspektyvos. Kino teorija čia atsiskleidžia kaip dinamiška, kintanti, bet visuomet ieškanti atsakymų į pamatinius klausimus: ką reiškia žiūrėti filmą, kaip ir kodėl tai darome, kaip į mūsų žiūrėjimą atsiliepia pats filmas?

Parašykite atsiliepimą apie "Kino teorija: įvadas per juslių prizmę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kino teorija: įvadas per juslių prizmę, kurią skaitytojams dovanoja Thomas Elsaesser, Malte Hagener. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Thomas Elsaesser, Malte Hagener su knyga Kino teorija: įvadas per juslių prizmę jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kino teorija: įvadas per juslių prizmę patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Thomas Elsaesser, Malte Hagener. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kino teorija: įvadas per juslių prizmę palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kino teorija: įvadas per juslių prizmę" perkama kartu