⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kintsugi. Japonų menas priimti netobulumą ir pamilti savo trūkumus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 13.99 SoldOut

Knygos "Kintsugi. Japonų menas priimti netobulumą ir pamilti savo trūkumus" aprašymas

„Kintsugi“ - knyga apie japonų laimės metodą, kuris padės trūkumus paversti privalumais.

Sustiprinkite savo vidines galias ir kurkite gyvenimą pagal senovinius Kintsugi principus. Ši knyga – tai įkvepiantis vadovas, padėsiantis suprasti, kad sunkumai gali padėti tapti stipresniems ir geresniems.

Kai netenkame mylimo žmogaus, darbo ar sveikatos, atrodo, kad gyvenimas sudūžta į šipulius lyg ant žemės numesta porceliano vaza. Japonijos Kintsugi meistrai būtent tokiais momentais pradeda kurti grožį: sudaužytą „gyvenimo“ vazą jie subtiliai klijuoja aukso klijais, palikdami aiškiai matomas klijavimo žymes kaip trapumo, stiprybės ir grožio simbolį.

Psichologas Tomás Navarro mano, kad savo gyvenimą turėtume vertinti panašiai: kiekvienas susiduriame su kančia ir praradimais, tačiau svarbiausia tai, kaip priimame skausmą ir išsigydome emocines žaizdas. Neturėtume slėpti „klijavimo“ randų – tai mūsų tvirtybės įrodymas.

Naudodamiesi Kintsugi metodu, išmoksite atkurti gyvenimą po traumų ir krizių, ugdyti atsparumą negandoms ir išsigydyti emocines žaizdas. Kintsugi padeda suprasti, kokį vaidmenį mūsų gyvenime vaidina nelaimės, kaip turėtume į jas reaguoti ir kokius žingsnius reikėtų žengti, kad susidūrę su gyvenimo iššūkiais juos įveiktume.

Skausmingos patirtys gali kiekvieną paversti ryžtingesniu ir laimingesniu žmogumi – viskas priklauso nuo požiūrio.

Pažinkite save vadovaudamiesi slaptu japonų laimės metodu – Kintsugi. Pritaikykite šį senovinį mokymą gyvenime ir sukurkite jį iš naujo. Sužinokite, kaip suklijuoti gyvenimą, kai atrodo, kad jis sudužęs, kaip nušlifuoti įtrūkimus, užglaistyti emocines žaizdas ir susitaikyti su netobulumais.

Tomás Navarro – ispanų psichologas, psichologinių konsultacijų ir emocinės gerovės centro įkūrėjas, lektorius ir rašytojas, 6 knygų, išverstų į 25 kalbas, autorius. Šiuo metu jis skiria savo laiką rašymui, mokymams, konsultavimui, konferencijoms bei ugdomajam vadovavimui.


  • Pavadinimas originalo kalba: KINTSUGI
  • Autorius: Tomás Navarro
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094844386
  • Vertėjas: Rūta Evelina Šutinytė

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kintsugi. Japonų menas priimti netobulumą ir pamilti savo trūkumus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rytų išminties knygos

Tomás Navarro pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kintsugi. Japonų menas priimti netobulumą ir pamilti savo trūkumus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kintsugi. Japonų menas priimti netobulumą ir pamilti savo trūkumus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kintsugi. Japonų menas priimti netobulumą ir pamilti savo trūkumus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kintsugi. Japonų menas priimti netobulumą ir pamilti savo trūkumus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomás Navarro tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kintsugi. Japonų menas priimti netobulumą ir pamilti savo trūkumus" perkama kartu