0

Kipšo laiškai

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 7,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kipšo laiškai

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • ISBN ar kodas: 9789955291657

2020-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kipšo laiškai" aprašymas

„Kipšo laiškai“ - žinomo anglų rašytojo ir religinio mąstytojo Clive Staples Lewis (1898-1963) alegorija – tai patyrusio kipšo laiškai jaunam kipšui-gundytojui, ką tik pradėjusiam savo praktiką.

Vos pasirodę „Kipšo laiškai“ iškart tapo ir tebėra populiariosios teologijos ir religinės patirties gairė daugeliui žmonių, kurie galbūt dar svyruoja, dėl religijos nėra tvirtai apsisprendę. C. S. Lewis meistriškai kuria intrigą, velnio žodžiais pateikdamas priešingą savo požiūrį į meilę, draugystę, maldą, pramogas, socialinį gyvenimą, malonumą, darbą, karą, visur pribarstydamas angliškojo sąmojo druskos. Taip skaitytojas ir šmaikščiai, ir teologiškai nepriekaišingai supažindinamas su pasaulio, kūno ir velnio pagundomis ir būdais joms įveikti, arba su kai kuriais tradicinės asketikos bruožais.


Praėjo daugiau nei pusė amžiaus nuo knygos „Kipšo laiškai“ išleidimo, o šis nepakartojama kipšo „vademecum“ vis išeina ir išeina įvairiomis kalbomis ir įsitvirtino kaip krikščioniškosios literatūros klasika. Tai antras, nauju skyriumi, vainikuojančiu visą pasakojimą, papildytas leidimas lietuvių kalba.


Iš anglų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Parašykite atsiliepimą apie "Kipšo laiškai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kipšo laiškai, kurią skaitytojams dovanoja C. S. Lewis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar C. S. Lewis su knyga Kipšo laiškai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kipšo laiškai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė C. S. Lewis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kipšo laiškai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kipšo laiškai" perkama kartu