0
Kipšo laiškai
5.99 InStock

Kipšo laiškai

Internetu: 5,99 €
Knygyne: 7,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (18%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Kipšo laiškai

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 164
  • ISBN ar kodas: 9789955291657

5.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Kipšo laiškai“ - žinomo anglų rašytojo ir religinio mąstytojo Clive Staples Lewis (1898-1963) alegorija – tai patyrusio kipšo laiškai jaunam kipšui-gundytojui, ką tik pradėjusiam savo praktiką.

Vos pasirodę „Kipšo laiškai“ iškart tapo ir tebėra populiariosios teologijos ir religinės patirties gairė daugeliui žmonių, kurie galbūt dar svyruoja, dėl religijos nėra tvirtai apsisprendę. C. S. Lewis meistriškai kuria intrigą, velnio žodžiais pateikdamas priešingą savo požiūrį į meilę, draugystę, maldą, pramogas, socialinį gyvenimą, malonumą, darbą, karą, visur pribarstydamas angliškojo sąmojo druskos. Taip skaitytojas ir šmaikščiai, ir teologiškai nepriekaišingai supažindinamas su pasaulio, kūno ir velnio pagundomis ir būdais joms įveikti, arba su kai kuriais tradicinės asketikos bruožais.


Praėjo daugiau nei pusė amžiaus nuo knygos „Kipšo laiškai“ išleidimo, o šis nepakartojama kipšo „vademecum“ vis išeina ir išeina įvairiomis kalbomis ir įsitvirtino kaip krikščioniškosios literatūros klasika. Tai antras, nauju skyriumi, vainikuojančiu visą pasakojimą, papildytas leidimas lietuvių kalba.


Iš anglų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu