⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiškio dovanos

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kiškio dovanos" aprašymas

Žinomo lietuvių rašytojo Kazio Borutos pasakų rinkinėlis „Kiškio dovanos“ - tai vadinamosios autorizuotos pasakos; itin patrauklios ir šmaikščios.
Pats K. Boruta šį rinkinį yra pavadinęs „Lietuviškų pasakų linksmais apsakymais“.

Čia sutiksite kiškį, ant kurio uodegos dangus užgriuvo, pilką vilką ir margą šunį, vargšą strazdelį, žalmargį jautį, katiną šventuolį ir kitus pasakų personažus.

Dailininkės Giedrės iliustracijos įtrauks vaikus į stebuklingą pasakų pasaulį, linksmus lietuviškų pasakų personažų nuotykius ir skatins mažuosius skaityti.

Ši pasakėlių rinktinė „Kiškio dovanos“ skirta skaityti visai šeimai.


  • Autorius: Kazys Boruta
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 180
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094241499

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kiškio dovanos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kiškio dovanos", kurį pristato Kazys Boruta. Siūlome ne tik išsamų "Kiškio dovanos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kazys Boruta. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kiškio dovanos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kiškio dovanos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kiškio dovanos" perkama kartu