0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiškis ir meška. Genys lizde

Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 1.20 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 7.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kiškis ir meška. Genys lizde " aprašymas

Skirta 6–9 m. vaikams

„Kiškis ir meška. Genys varo iš proto“ - tai šmaikšti, žaisminga ir kartu labai išmintinga pasaka apie tai, kaip padaryti, kad pasaulis tau taptų mielesnis ir gražesnis.

TYLOS IR RAMYBĖS! – užriko kiškis. – TAI VISKAS, KO MAN REIKIA!

Vos pabudo, kiškį viskas erzina. Tai geriausia draugė meška per garsiai knarkia, tai vėžlys per lėtai eina, tai genys per garsiai medį kalena. KAUKŠT! KAUKŠT! KAUKŠT! Vargšas kiškis, viskas jam negerai! Jis nutaria: reikia ko nors imtis, tik ar pačiam blogai nesibaigs?! Laimei, jis turi labai išmintingą bičiulę mešką, gal jai pavyks nervingąjį kiškį išmokyti į pasaulį į pasaulį kitaip?

„Ši pasaka iškart turėtų tapti šiuolaikine klasika. Šelmiška, žavi ir linksma.“
EOIN COLFER

SKAITAU PATS – trijų žingsnių knygelių serija, skirta pradedantiems skaityti vaikams. „Kiškis ir meška“ – trečio žingsnio knyga, kurioje tekstas didesniu šriftu, skirta pažengusiems pradedantiesiems skaitytojams (iki 3000 žodžių), nepamirštami veikėjų nuotykiai, spalvingi charakteriai, fantaziją ir jausmus sužadinantis siužetas.

Vaikai, skaitydami šios serijos knygas:
• lavins vaizduotę,
• kūrybingumą,
• plės kalbos žodyną,
• geriau pažins save,
• mokysis išsakyti savo mintis ir jausmus,
• mokysis įsijausti į kito žmogaus emocijas.

Serijoje rasite tai, kas svarbu ir patrauklu vaikui: nesudėtingo turinio, didžiosiomis (ir ne tik) raidėmis parašytų istorijų, kurios paskatins skaityti, įsijausti į pasakojimo esmę, fantazuoti ir labiau pasitikėti savimi.Parašykite atsiliepimą apie "Kiškis ir meška. Genys lizde "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kiškis ir meška. Genys lizde ", kurį parašė Jim Field, Julian Gough. Siūlome ne tik išsamų "Kiškis ir meška. Genys lizde " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jim Field, Julian Gough. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kiškis ir meška. Genys lizde ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kiškis ir meška. Genys lizde " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kiškis ir meška. Genys lizde " perkama kartu