0

Kiškis Morkus Didysis

Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kiškis Morkus Didysis

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 22x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786094416477

2020-10-31 7.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kiškis Morkus Didysis" aprašymas

Dailininko Kęstučio Kasparavičiaus knyga „Kiškis Morkus Didysis“ patiks tiek patiems mažiausiems, tiek jau visai dideliems smaližiams. Tai pamokanti istorija apie tai, kaip svarbu visada išlikti savimi.

Mažame namelyje su raudonų čerpių stogu gyveno kiškelis Morkus su savo šeima. Tiesa, jį visi vadino Morkučiu, nes kiškelis buvo labai mažas ir smulkutis. Kartą Morkutis žvilgtelėjo į veidrodį su morkų spalvos rėmais ir labai nuliūdo. Nepatiko nulėpausiui tai, ką jis pamatė. Iš veidrodžio į jį žvelgė kažkoks mažylis, o juk kiškelis norėjo būti didelis ir stiprus, kaip jo pažįstamas smaližius meškinas. Čia Morkui atėjo puiki mintis – juk meškinas užaugo didelis, todėl, kad valgo pyragus, o ne kitus skanumynus! Štai kur paslaptis! Ir Morkutis nusprendė atsisakyti morkų, kopūstų bei dobiliukų ir nuo šiol maitintis tik pyragais.

Sėdęs prie pusryčių stalo jis mamai pareiškė, kad norėtų pyrago. Kiškienė nustebo! Juk nuo seno žinoma, kad kiškiai yra puikūs saldumynų kepėjai, tačiau patys jų nevalgo, tik vaišina kitus žvėris. Tačiau Morkutis užsispyrė ir nusprendė laikytis saldžios dietos. Jis valgys tortus, pyragaičius, karamelinius ledus, riešutų biskvitus, marcipaninius tortus ir taps didelis kaip meškinas!

Kęstutis Kasparavičius knygą iliustravo savo piešiniais. Skaitant apie kiškio Morkaus saldžią dietą ir žiūrint paveikslėlius seilės ims kauptis nejučia. Tačiau ar Morkutis bus patenkintas savo mitybos rezultatais bei džiaugsis tapęs didelis ir nerangus? Juk būti žvitriu ir greitu smagu!

Kęstutis Kasparavičius šią knygelę skiria visiems, kurie buvo nepatenkinti savo atvaizdu veidrodyje ir nuolat su pavydu galvojo apie didesnius, gražesnius bei šaunesnius. Autorius primena, kad svarbiausia išlikti linksmiems, piešti, šokti ar dainuoti ir nesukti galvos, kad atrodote ne taip kaip kiti.

Kęstutis Kasparavičius gimė 1954-tais metais, Trakų rajone. Jis yra grafikas, knygų iliustratorius, rašytojas. Dailininkas žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje – jau keturiasdešimt metų menininkas dalyvauja tarptautinėse parodose.
Baigęs vidurinę mokyklą jis studijavo Vilniaus dailės akademijoje. Dailininkas iliustravo apie 60 kitų autorių knygų, taip pat parašė ir iliustravo apie 10 savo knygų vaikams.

Parašykite atsiliepimą apie "Kiškis Morkus Didysis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kiškis Morkus Didysis, kurį parašė Kęstutis Kasparavičius. Siūlome ne tik išsamų Kiškis Morkus Didysis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kęstutis Kasparavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kiškis Morkus Didysis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kiškis Morkus Didysis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kiškis Morkus Didysis" perkama kartu