0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiškutis Mikutis ir širdelių diena

5.0
(6 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -57%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 6.40 € (57%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-07 Vilija

Miela paprasta knygelė. Gal tekstas nėra labai stiprus, bet labai vaikui paprasta suprasti.


2021-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kiškutis Mikutis ir širdelių diena" aprašymas

Knygelėje rasite tris linksmas pasakėles apie tai, kaip kiškutis Mikutis susipažįsta su namų aplinka, išmoksta deramo elgesio, liūdi ir džiaugiasi, sapnuoja ir myli, pažįsta spalvas.2020-05-07

Miela paprasta knygelė. Gal tekstas nėra labai stiprus, bet labai vaikui paprasta suprasti.

2020-04-15

Labai šiltos ir mielos pasakeles

2020-04-14

Gera kaina :)

2020-04-13

Mums patiko! Ypač apie lėktuvus. Mikučio tėtis tikras pavyzdys <3 Linkiu visiems tėveliams tiek kantrybės :))) Pamokačios ir šiltos pasakėlės :)

2020-04-13

Mano anūkėlės pati mėgstamiausia knygelė. Jau nežinau kiek kartų aš ją skaičiau. Po pasakėlės "Mikučio meilė" visada apsikabiname, o po pasakėlės "Mikutis ir mėlyna spalva" bėgame ieškoti namuose mėlynos spalvos daiktų. Rekomenduoju.

2020-04-13

Mielas personažas vaikams artimose pasakėlėse

Parašykite atsiliepimą apie "Kiškutis Mikutis ir širdelių diena"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kiškutis Mikutis ir širdelių diena", kurį parašė Rasa Dmuchovskienė. Siūlome ne tik išsamų "Kiškutis Mikutis ir širdelių diena" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Dmuchovskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kiškutis Mikutis ir širdelių diena". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kiškutis Mikutis ir širdelių diena" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kiškutis Mikutis ir širdelių diena" perkama kartu