0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kita moteris

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090133897

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kita moteris" aprašymas

Dramatiškas ir šokiruojantis dviejų amerikiečių rašytojų romanas „Kita moteris“ iš pirmo žvilgsnio žada įprastą meilės trikampį, pavydą, persekiojimą ir nusivylimą. Tačiau iš tiesų istorija kur kas labiau intriguojanti - ji laikys skaitytoją nežinioje iki pat paskutinio puslapio.


Vanesa neseniai išsiskyrė su Ričardu ir dabar sužino, kad jis vėl susižadėjęs. Ji tiesiog apsėsta pavydo jaunesnei Ričardo sužadėtinei Nelei ir pamažu klimpsta į visišką neviltį.

Kadaise Vanesa atidavė viską, kad galėtų gyventi nuostabų gyvenimą su gražuoliu draudimo fondo valdytoju Ričardu. Po galybės procedūrų ir nepavykusio nevaisingumo gydymo, jų santuoka išyra. Ir Ričardas ją palieka dėl jaunesnės moters.


Romano „Kita moteris“ autorės Greer Hendricks ir Sarah Pakkanen kuria istoriją, pasakodamos ją tai sukrėstos ir palūžusios Vanesos, tai jaunos ir energingos Nelės akimis.


Net jei jums skaitant knygą atrodys, jog tai dar vienas pasakojimas apie pavydžią buvusią žmoną, persekiojančią ją pakeitusią jaunesnę moterį, neskubėkite tuo tikėti. Netikėkite ir tuo, kad skaitote apie moterį, kuri tuoj taps nauja mylimo vyro žmona. Ir netikėkite, kad tai istorija apie baisią buvusią žmoną, kurios vyrui tiesiog pasisekė jos atsikratyti. Teks skaityti net ne tarp eilučių, teks skaityti tarp vienas po kito skelbiamų melų, o tikrieji motyvai atsiskleis netikėtai ir šokiruos.

Nors siužetas skamba įprastai, tačiau ši istorija turi daug nenumatytų posūkių ir aštrių kampų. Į paviršių išnyra slaptos tiesos apie komplikuotą santuoką, kurias mes ignoruojame vardan meilės...„Velniškai gudrus trileris, katės ir pelės žaidimas“.


New York Times Book Review


„Stulbinantis. Nepamirštamas. Šokiruojantis“.

Publishers Weekly


„Vingrus, žaidžiantis su skaitytojo protu romanas apie santuoką ir išdavystę. Prikaustantis dėmesį siužetas ir įspūdingi veikėjai. Versdami šios knygos puslapius, spėliosite iki pat pabaigos. Būtina perskaityti!“

Lauren Weisberger, „Ir velnias dėvi Prada“ autorė


Greer Hendricks – amerikiečių rašytoja ir žurnalistė. Romano „Kita moteris“ bendraautorė. Prieš tapdama rašytoja dirbo redaktore leidykloje Simon & Schuster. Kolumbijos universitete įgijo žurnalistikos magistro laipsnį, rašė leidiniams The New York Times, Allure ir Publishers Weekly. Su vyru ir dviem vaikais gyvena Manhatane.


Sarah Pekkanen – amerikiečių rašytoja, aštuonių romanų autorė ir romano „Kita moteris“ bendraautorė. Dirbo tiriamosios žurnalistikos srityje, bendradarbiavo su The Washington Post, USA Today ir daugeliu kitų leidinių. Gyvena netoli Vašingtono, yra trijų sūnų mama.


Iš anglų kalbos vertė  Irena Kupčinskienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai


Dažniausiai perkama kartu