0

Kita paveikslų pusė. Restauratorių kasdienio darbo akimirkos

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 12,29 €
Kaina knygyne: 16,69 €*
Sutaupote: 4.40 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kita paveikslų pusė. Restauratorių kasdienio darbo akimirkos

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 23x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9789986343219

2020-10-31 12.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kita paveikslų pusė. Restauratorių kasdienio darbo akimirkos" aprašymas

"Prieš daugiau nei keturiolika metų atradau Vilnių ir jo paslaptingus kiemus. Viename iš jų prisimenu medines duris, kurios mane iškart sudomino. Atrodė stovinčios čia ne vieną šimtmetį ir esančios anaiptol ne paprastos durys - jaučiausi lyg būčiau prie slenksčio į kitą pasaulį. Nedrįsau jų praverti, nors buvo neuždarytos. Žengtelėjęs atgal ir pakėlęs galvą perskaičiau užrašą ant pastato fasado: „Prano Cudyno restauravimo centras". Esu fotografas ir moku laukti, tad nusprendžiau sugrįžti kitą kartą. Laikas bėgo, aš pamiršau šį kiemą ir šias duris. Atsitiktinai ten vėl atsidūriau po kelerių metų. 2009 metais Prancūzų institutas Lietuvoje, kuriame aš ir šiandien tebedirbu, kartu su Lietuvos dailės muziejumi rengė Prancūzijoje esančio Pieterio Snayerso (1592-1667) paveikslo „Salaspilio mūšis" parodą. Mainais už skolinimą Lietuvos dailės muziejus įsipareigojo restauruoti Sassenage pilies rinkiniams priklausančią drobę. Tada ir supratau, kad šio kiemo erdvėje egzistuoja visai kitas pasaulis, kurį jutau esant užsukęs jau pirmą kartą. Man pasisekė, čia sutikau ypatingų įgūdžių turinčius žmones, kurie nuolat dirba ir gyvena įvairių epochų bei stilių meno kūrinių apsuptyje. Maždaug dvejus metus kiekvieną rytą ateidavau čia fotografuoti restauratorių, gyvenančių restauruojamų kūrinių šešėlyje, kasdienį gyvenimą. Tik šių žmonių dėka atgimsta praeities šviesa. Taigi šioje knygoje publikuojamos nuotraukos yra mano padėka restauratoriams. Tikiuosi, kad kitą kartą grožėdamiesi meno kūriniu pagalvosite ir apie juos."

Autorius

Parašykite atsiliepimą apie "Kita paveikslų pusė. Restauratorių kasdienio darbo akimirkos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Meno kritika, meno istorija

Loic Salfati parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kita paveikslų pusė. Restauratorių kasdienio darbo akimirkos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kita paveikslų pusė. Restauratorių kasdienio darbo akimirkos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kita paveikslų pusė. Restauratorių kasdienio darbo akimirkos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kita paveikslų pusė. Restauratorių kasdienio darbo akimirkos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Loic Salfati tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kita paveikslų pusė. Restauratorių kasdienio darbo akimirkos" perkama kartu